تلویزیون شهری

    

    

   هر آنچه باید در مورد تلویزیون شهری بدانید!


   حتما برای شما هم پیش آمده که در مسیر رفت و آمد خود جذب یکی از تبلیغات‌های غول پیکر موجود در مسیر شده‌ باشید. تبلیغاتی که با سایر شیوه‌های تبلیغاتی موجود متفاوت بوده و از این طریق نگاه‌های زیادی را به سمت خود می‌کشد. تلویزیون شهری یکی از متدهای تبلیغی است که در سال‌های اخیر جایگاه ویژه‌ای برای خود باز کرده و افراد زیادی از آن استقبال کرده‌اند.

   تلویزیون شهری نمایشگر های بزرگی هستند که با استفاده از آن هرنوع محتوایی قابل پخش است و می توانید محصول و خدمات خود را به شکل جذاب تری پرزنت کنید.

   تلویزیون شهری
   مشتریان ما

   تلویزیون شهری


   تلویزیون شهری از LEDهای کوچک تری در کنار هم ساخته شده و تصویر بزرگ و یکپارچه ای را تشکیل می دهد که  با توجه به درخواست و سفارش مشتریان ابعاد و رزولوشن آن مشخص می شود و در فضای باز مانند مسیرهای پرتردد شهری؛ چهار راه‌ها، پارک‌ها و در  فضاهای بسته مانند مراکز خرید، سینماها و غیره نصب می شود.

    شما با خریدتلویزیون شهری می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید و علاوه بر تبلیغ محصول و خدمات خود، سرمایه گذاری طولانی مدت نیز انجام دهید. 

   به دلیل افزایش عرضه و تقاضا، رقابت بزرگی در میان کسب و کارهای مختلف وجود دارد، در نتیجه صاحبین کسب و کار به دنبال روش تبلیغاتی مدرنی هستند که از طریق آن بتوانند افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده و مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل کنند. 

   تلویزیون شهری

   انواع تلویزیون شهری از نظر فضای مورد استفاده

   ویدئو وال
   قیمت تلویزیون شهری

   تلویزیون‌های شهری INDOOR:

   تلوزیون شهری فضای داخل به جای نصب و استفاده در فضای شهری در مکان‌های بسته مانند پاساژ‌ها، استادیوم‌های ورزشی، سالن‌های انتظار فرودگاه یا راه آهن و غیره استفاده می‌شود. قطعات تشکیل دهنده این نوع تلویزیون تبلیغاتی  ضد آب نبوده و کیفیت و دوام پایین‌تری نسبت به تلویزیون شهری فضای خارج دارند که باید در هنگام استفاده به آن توجه کنید.

   تلویزیون‌های شهری OUTDOOR:

   تلویزیون شهری فضای خارج همانگونه که از نام این محصول مشخص است، از آن در فضاهای باز همانند پارک‌ها، میادین و چهار راه‌ها، دانشگاه‌ها، در ورودیه مجتمع‌های تجاری دولتی و خصوصی و غیره استفاده می‌شود. مشخصات و ویژگی‌های این تلویزیون شهری با توجه به محل استفاده از آن متفاوت است. برای مثال تلویزیون‌هایی که در فضای باز نصب و استفاده می‌شوند باید ضد آب، ضد رطوبت و ضد ضربه باشند. همچنین قطعات تشکیل دهنده آن باید با دوام‌تر از سایر محصولات باشند.

   تابلو روان و تلویزیون شهری چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تابلو ال ای دی روان کلیک کنید

   انواع تلویزیون شهری از نظر فضای مورد استفاده
   ویدیو وال

   تلویزیون‌های شهری INDOOR

    تلویزیون شهری فضای داخل به جای نصب و استفاده در فضای شهری در مکان‌های بسته مانند پاساژ‌ها، استادیوم‌های ورزشی، سالن‌های انتظار فرودگاه یا راه آهن و غیره استفاده می‌شود. قطعات تشکیل دهنده این نوع تلوزیون تبلیغاتی   ضد آب نبوده و کیفیت و دوام پایین‌تری نسبت به تلویزیون شهری فضای خارج دارند که باید در هنگام استفاده به آن توجه کنید.

   بیلبورد شهری

   تلویزیون‌های شهری OUTDOOR

   تلویزیون شهری فضای خارج همانگونه که از نام این محصول مشخص است، از آن در فضاهای باز همانند پارک‌ها، میادین و چهار راه‌ها، دانشگاه‌ها، در ورودیه مجتمع‌های تجاری دولتی و خصوصی و غیره استفاده می‌شود. مشخصات و ویژگی‌های این تلویزیون  شهری با توجه به محلی استفاده از آن متفاوت است. برای مثال تلویزیون‌ شهری تبلیغاتی که در فضای باز نصب و استفاده می‌شوند باید ضد آب، ضد رطوبت و ضد ضربه باشند. همچنین قطعات تشکیل دهنده آن باید با دوام‌تر از سایر محصولات باشند.

   انواع تلویزیون شهری از نظر فضای مورد استفاده

   تلوزیون شهری

   قطعات مورد استفاده در تلویزیون شهری

   پاور 5 ولت
   پاور سوئیچینگ

   انرژی الکتریکی لازم برای روشن شدن ماژول‌ها توسط این قطعه تامین می‎شود. اگر برق مورد نیاز ماژول‌ها به طور ضعیف یا با قطع و وصل به هریک از ماژول‌ها برسد ممکن است باعث سوختن و سیاه شدن آن شود

   ماژول تلویزیون شهری
   ماژول

   ماژول‌های تلویزیون شهری از کنار هم قرارگیری LEDها تشکیل شده‌اند. همچنین برای اینکه رطوبت و آلودگی‌ها به داخل ماژول نفوذ نکند از واشرهای مختلفی برای آب‌بندی استفاده می‌شود

   لوازم جانبی تلویزیون شهری
   کابل، سوکت و پیچ

   به وسیله کابل فلت و سوکت IDC ماژول تلوزیون شهری به کارت کنترل متصل می شود

   کارت کنترل
   کارت کنترل

   برای پخش ویدیوها و تصاویر بر تلویزیون شهری، برد کنترلی وجود دارد که درگاه‌های LAN یا USB برای انتقال اطلاعات را دارا است.

   فن تلویزیون شهری
   سیستم خنک کننده

   منابع تغذیه گرمای زیادی تولید می‌کنند. برای خنک سازی قطعات و جلوگیری از بروز مشکل از سیستم‌های خنک کننده قوی استفاده می‌شود.

   کابینت تلویزیون شهری
   قاب و کابینت

   ماژول ها تلویزیون شهری باید برای کنارهم قرار گرفتن و محافظت در برابر عوامل مخرب در قاب یا کابینتی جاگذاری شوند و نمایشگر شهری ایجاد می شود.

   عوامل موثر بر قیمت تلویزیون شهری


   قیمت تلویزیون شهری متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

   * ابعاد پنل تلویزیون شهری و بزرگ یا کوچک بودن آن می‌تواند نقش مهمی بر قیمت تلوزیون شهری داشته باشد.

   * پی ریزی و فونداسیون وابسته به بزرگی نمایشگر و وزن آن بوده که از دیگر عوامل موثر بر قیمت است.

   اکثر تلویزیون‌های شهری با ستون‌هایی به زمین وصل هستند. جنس ستون و بزرگی آن روی قیمت می‌تواند تاثیر بگذارد.

   * نوع اسکلت بندی نمایشگر از دیگر عوامل موثر بر قیمت فروش تلویزیون شهری است.

   رزولوشن و تراکم تصاویر نمایشی  از دیگر مواردی هیتند که می‌توانند تغییراتی در مقدار قیمت نمایشگر ایجاد کنند.

   نحوه برنامه نویسی و پیشرفته و پیچیده بودن آن می‌تواند از دیگر مواردی باشد که می‌تواند قیمت را جابجا کند.

   نوع نمایشگر و پنلی که در این تلوزیون‌ها به کار رفته است می‌تواند مقدار قیمت را تغییر دهد.

   * تراکم رنگ و کیفیت تصاویر هرچه بیشتر و بهتر باشند قیمت بالایی دارند، پس بهتر است در هنگام خرید تلویزیون شهری به این موارد توجه کنید.

   اجاره تلویزیون رنتال دیاکو

   محاسبه قیمت تلویزیون شهری

    

    در بخش‌های قبل در مورد عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت تلویزیون شهری صحبت شد؛ اما بهتر است بدانید موثرترین مورد بر قیمت تلویزیون شهری، ابعاد و تراکم پیکسلی آن است. شما برای  محاسبه قیمت حدودی  باید ابعاد (طول، عرض، ازتفاع) و تراکم پیکسلی مد نظر خود را بدانید. بر اساس ابعاد و فاصله پیکسلی هزینه فونداسیون، هزینه ستون‌ها و پایه‌ها، هزینه دستگاه‌های خنک کننده و همچنین کیفیت قطعات به کار رفته قیمت نهایی محاسبه می شود.

   🔴برای دریافت قیمت تلویزیون شهری مد نظرتان با ما تماس بگیرید🔴
   09128756535 📞

   تلوزیون شهری

    

   نکات مهم در خرید تلویزیون شهری

    

   در هنگام خرید و فروش تلویزیون شهری باید به برخی از نکات مهم و کلیدی توجه ویژه‌ای داشته باشید:

    

   🔸 باید در هنگام خرید به گارانتی و خدمات پس از فروش شرکتی که قصد خرید محصول را دارید توجه کنید.
   🔹 محل نصب و ارتفاع آن را در نظر گرفته و سپس دات پیچ مناسبی برای آن انتخاب کنید.
   🔸 بهتر است در هنگام اجاره تلویزیون شهری برای سالن‌های داخلی از سیستم‌های صوتی نیز استفاده کنید تا تاثیر تبلیغات شما دو چندان شود.
   🔹 اگر تلوزیون شهری را در محیط بیرون استفاده می‌کنید، بهتر است برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید از سایبان‌های مخصوصی استفاده شود.
   🔸 بهتر است به صرفه جویی در مصرف انرژی نیز توجه کرده و نمایشگرهایی تهیه کنید که مصرف انرژی پایین و بهینه‌ای دارند. 
   🔹 برای اینکه تبلیغ شما تاثیرگذار باشد باید در محل مناسب و با زاویه ایده آلی نصب شود، بنابراین باید پیش از خرید یا کرایه تلویزیون شهری محل نصب آن را مشخص کنید.

    

   کدام تلویزیون شهری مناسب من است؟
    

   برای پاسخ به این سوال باید موارد مختلفی را مورد سنجش قرار داد. شما باید پیش از انتخاب و خرید محصول به موارد زیر توجه کنید.
    

   🔹 ابتدا باید به بودجه خود توجه کنید، شما چه میزان هزینه را می‌توانید صرف تبلیغ و خرید تلوزیون شهری کنید.
   🔸 سپس باید محل استفاده نمایشگرها را در نظر بگیرید. آیا شما می‌خواهید نمایشگر را در محیط بیرون یا فضای داخلی استفاده کنید؟
   🔹 چگونه می‌خواهید تبلیغ خود را به نمایشگر انتقال دهید؟ برای این کار می‌خواهید از USB استفاده کنید یا از طریق اتصالات اینترنتی می‌خواهید این کار را انجام دهید؟
   🔸 قصد خرید از کدام برند و با چه کیفیتی را دارید؟

   بعد از پاسخ به تمامی این پرسش‌ها می‌توانید تلویزیون شهری مناسب خود را پیدا کنید.

    

   تلویزیون سه بعدی جذاب ترین نمایشگر LED روز دنیاست، جهت مشاهده تابلو تبلیغاتی سه بعدی و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

   دیاکو ال ای دی

   نصب و راه اندازی تلویزیون شهری

   بعد از خرید یا اجاره تلویزیون شهری باید اقدام به نصب و راه اندازی این محصول تبلیغاتی کنید. در ادامه به صورت گام به گام مراحل نصب را به شما توضیح می‌دهیم.


   تیم دیاکو در حال نصب تلویزیون شهری فضای داخل

    

   گام اول- انتخاب محل نصب
   شما باید محلی را برای نصب انتخاب کنید که بیشترین دید را حتی از خیابان‌های اطراف نیز داشته باشد. همچنین باید مجوز نصب و راه اندازی نمایشگر شهری را از شهرداری آن منطقه دریافت کنید تا بتوانید بدون مشکل تلویزیون را متصل کنید.
   گام دوم- فونداسیون
   با توجه به ابعاد تلویزیون شهری و پایه‌های آن بایستی فونداسیون لازم برای نصب اجرا شود. بهتر است در این مرحله از نظرات مهندسان عمران و دیگر شرکت‌های اجرایی استفاده کنید. بعد از آرماتور بندی باید بتن بر روی آن‌ها ریخته شود و سپس بعد از 1 هفته تا 10 روز که از انجام این عملیات گذشت، دیگر مراحل نصب و راه اندازی انجام گیرد.
   گام سوم- نصب ستون 
   در این مرحله برای اتصال ستون به سر ستون باید از اتصالاتی مانند جوش زنی استفاده شود. توصیه می‌شود برای بهبود کیفیت اتصالات تست جوش نیز انجام گیرد.
   گام چهارم- نصب پایه
   پس از نصب ستون بایستی بر اساس ابعاد تلویزیون شهری پایه مناسب انتخاب شود. بعد از نصب پایه مواردی همچون صفحه اصلی و ساندویچ پنل تلویزیون نیز بر روی آن‌ها نصب می‌شوند تا امکان نصب قاب‌ها و کابینت‌ها را فراهم کنند.
   گام پنجم- نما کردن ستون و پایه
   برای زیبا سازی شهری و جلوه بخشی به تلوزیون شهری بخش‌هایی از ستون و پایه را نماکاری می‌کنند. مواد لازم این نماها معمولا کامپوزیت هستند.
   گام ششم و نهایی- نصب تلویزیون شهری
   بعد از اجرای تمام مراحل گفته شده نوبت آن رسیده است تا نمایشگر را بر روی پایه سوار کنید و سپس نسبت به نصب برنامه‌ها و نرم افزارها اقداماتی انجام دهید. در نهایت شما می‌توانید تبلیغات مورد نظر خود را به تلویزیون شهری انتقال داده و آن را به نمایش بگذارید.

    

   مزایای تلویزیون شهری

    

   ⚡دیده شدن یکی از مسائل مهمی است که کسب و کارها امروزه بر روی آن رقابت می‌کنند⚡

   راه‌ها و روش‌های متعددی برای تبلیغ وجود دارد، به عنوان مثال برخی از افراد تبلیغات خود را به تلویزیون یا شبکه‌های رادیویی می‌سپارند، یا برخی دیگر بیلبوردهای عظیم الجثه‌ای را برای این کار سفارش می‌دهند، حتی پیامک و پخش بروشور نیز از دیگر راه‌های تبلیغ شناخته می‌شود.
   اما بهتر است بدانید تبلیغاتی می‌تواند در ذهن ماندگاری بیشتری داشته باشد که زیاد دیده شود. تلویزیون‌های شهری در مراکز شهر، چهارراه‌ها، معابر عمومی نصب می‌شوند و به دلیل ابعاد و شیوه تبلیغی آن بیش از سایر موارد در ذهن می‌ماند. از این رو می‌توان گفت تلویزیون‌های شهری می‌توانند بهترین گزینه برای تبلیغ محصول یا کسب و کار شما باشند.
   جالب است بدانید سود رسانی این محصول تنها در نوع تبلیغ و تاثیرگذاری آن خلاصه نمی‌شود. شما با خرید تلویزیون شهری سرمایه گذاری طولانی مدتی انجام داده‌اید، زیرا می‌توانید بدون صرف هزینه زیاد در بازه‌های مشخص نوع تبلیغ نمایش داده شده را تغییر دهید.

   برخلاف سایر روش‌های تبلیغی که باید هزینه کاملی برای هر تبلیغ پرداخت شود، در این روش تبلیغی تنها محتوای تبلیغ تغییر می‌کند. از این رو می‌توان گفت قیمت تلویزیون شهری مناسب بوده و مقرون به صرفه است. 

    

   تلویزیون شهری
   تلویزیون شهری
   تلویزیون شهری ای اس ای
   تلویزیون شهری اس اس ای

   عمر تلویزیون شهری چقدر است؟

    برخی از افراد بر این باور هستند، تا زمانی که تلویزیون شهری خراب نشود و از کار نیافتد عمر مفید آن تمام نشده است❌ اما حقیقت این چنین نیست❌

   در واقعا عمر مفید محصول زمانی است که آن همانند روز اول کار کند و هیچ اتلاف انرژی و خرابی نداشته باشد. از این رو می‌توان گفت عمر مفید تلویزیون شهری 10 هزار ساعت تخمین زده شده است. با این وجود خریداران تلویزیون شهری تبلیغاتی با انجام برخی از کارها می‌توانند عمر مفید این محصول را نیز افزایش دهند.

    

   چرا برای خرید تلویزیون شهری دیاکو را انتخاب کنیم؟

   دیاکو یکی از مجموعه‌های فعال در حوزه تلویزیون‌های شهری و قطعات مرتبط با آن است. این مجموعه کیفیت و کسب رضایت مشتری را سر لوحه خود قرار داده و از این طریق توانسته مشتریان بسیاری را به سمت خود جذب کند. تمامی قطعات موجود در این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و جنس عالی دارند. همچنین این مجموعه به عنوان یکی از بهترین تولید کننده‌های قاب و کابینت تلویزیون شهری شناخته می‌شود. 
   تمامی محصولات این مجموعه دارای گارانتی تعویض یکساله هستند، از این رو شما می‌توانید در صورت بروز مشکلات احتمالی از ضمانت مرجوعی آن برای تعویض قطعات استفاده کنید. بهتر است بدانید خرید و سفارش از این مجموعه نیز به آسانی انجام می‌گیرد و شما می‌توانید از خدمات ارسال رایگان آن نیز استفاده کنید.

    

   ویدیو وال اتاق کنفرانس
   نمونه کار تلویزیون شهری دیاکو
   ویدیو هایی که در مورد تلویزیون شهری باید ببینید👇
   دیاکو ال ای دی
   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟