شرایط ارسال رایگان

   شرایط ارسال رایگان دیاکو فقط برای محصولاتی می باشد که در وب سایت دیاکو بصورت آنلاین ثبت سفارش می شوند و شامل سفارشات تلفنی و حضوری نخواهد بود.

   محصولاتی که شامل ارسال رایگان می شوند بصورت فوری ارسال نخواهند شد و زمان ارسال آنها بین 3 الی 7 روز کاری می باشد.

   قاب تابلو روان و تلویزیون شهری که ابعاد بزرگتر از یک متر مربع خواهند داشت شامل ارسال رایگان نمی شوند.

    

    

   ⚡ خرید اول شما بصورت رایگان ارسال می شود ⚡

    

   لازم به ذکر است علاوه بر ارسال رایگان اولین خرید شما برای خرید های بعدی خود با توجه به شرایط پایین می توانید مجدد از ارسال رایگان استفاده کنید

    ارسال رایگان محصولات در 5 سطح خرید انجام میشود :

    

   | سطح اول

    ارسال رایگان برای خرید های بالای 2میلیون

   ارسال رایگان دیاکو در سطح اول شامل محصولات با حجم کم و وزن پایین می باشد . محصولاتی که حجم بسته بندی آن های کمتر از 25×25×40 سانتی متر(طول×عرض×ارتفاع) و وزن آنها حداکثر 5 کیلو گرم باشد.

    

   سطح دوم

   ارسال رایگان برای خرید های بالای 5 میلیون

   ارسال رایگان دیاکو در سطح دوم شامل محصولات با حجم متوسط و وزن متوسط می باشد . محصولاتی که حجم بسته بندی آن های کمتر از 35×35×60 سانتی متر(طول×عرض×ارتفاع) و وزن آنها حداکثر10کیلو گرم باشد.

    

   سطح سوم

   ارسال رایگان برای خریدهای بالای 15 میلیون

   ارسال رایگان دیاکو در سطح سوم  شامل محصولات با حجم نیمه بزرگ و وزن نیمه سنگین می باشد . محصولاتی که حجم بسته بندی آن های کمتر از 50×50×80 سانتی متر(طول×عرض×ارتفاع) و وزن آنها حداکثر30کیلو گرم باشد.

    

   سطح چهارم

   ارسال رایگان برای خریدهای بالای 50 میلیون

   ارسال رایگان دیاکو در سطح چهارم شامل محصولات با حجم نیمه بزرگ و وزن نیمه سنگین می باشد . محصولاتی که حجم بسته بندی آن های کمتر از 100×100×100سانتی متر(طول×عرض×ارتفاع) و وزن آنها حداکثر70 کیلو گرم باشد.

    

   سطح پنجم

   ارسال رایگان برای خریدهای بالای  100 میلیون 

   ارسال رایگان دیاکو در سطح پنجم شامل محصولات با حجم بزرگ و وزن سنگین می باشد . محصولاتی که حجم بسته بندی آن های کمتر از 150×150×200سانتی متر(طول×عرض×ارتفاع) و وزن آنها حداکثر 200 کیلو گرم باشد.

   مدیر ۱۴۰۰/۱۲/۱۰
   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟