نمایشگر تعاملی؛ ابزاری برای تبلیغات مدرن و موثر

  استفاده از روش‌های مدرن برای تبلیغات در دنیای امروزی به یک ضرورت تبدیل شده است. چرا که دیگر روش‌های تبلیغاتی سنتی نمی‌توانند توجه مخاطبین را به‌خوبی جلب کنند. نمایشگر تعاملی یا اینتراکاتیو یکی از بهترین تجهیزات برای نمایش تبلیغات جذاب و سرگرم‌کننده در محیط‌های مختلف مانند مراکز خرید، خیابان‌ها و سازمان‌ها است.

   همچنین از نمایشگر تعاملی می‌توان با هدف سرگرمی یا آموزش در محیط‌هایی مانند مدارس و آموزشگاه‌ها نیز استفاده کرد. اگر به دنبال تبلیغات هوشمند و جذاب هستید، پیشنهاد ما به شما خرید نمایشگر تعاملی از مجموعه دیاکو است.

  تبلیغات اینتراکتیو

  نمایشگر تعاملی چیست؟

  احتمالا در بسیاری از محیط‌ها، نمایشگرهایی را دیده‌اید که تبلیغات برندهای مختلف روی آن‌ها نمایش داده می‌شوند. این تبلیغات با مخاطبین تعاملی ندارند و صرفا آن‌ها می‌توانند تبلیغات برندها را روی این نمایشگرها مشاهده کنند. حال نمایشگرهای تعاملی علاوه‌بر نمایش تبلیغات، امکان تعامل با مخاطب را نیز فراهم می‌کنند. برای مثال، در تبلیغ یک آکواریوم شیشه‌ای، کاربر با کلیک روی صفحه نمایشگر تعاملی می‌تواند با ماهی‌های موجود در تبلیغ تعامل داشته باشد.

  باید اشاره کرد که نمایشگرهای تعاملی انواع مختلفی دارند و صرفا به نمایشگرهای لمسی محدود نمی‌شوند. برای مثال فرش هوشمند یا نمایشگر تعاملی کف یکی از محبوب‌ترین انواع این تجهیزات به‌شمار می‌آید که ساختار متفاوتی با نمایشگرهای لمسی تعاملی دارد. بسته به محیط و روش تبلیغات، می‌توان از انواع مختلف نمایشگرهای تعاملی استفاده کرد.

  تلویزیون تعاملی

  استفاده از نمایشگرهای تعاملی چه مزایایی دارد؟

  بسیاری از شرکت‌های بزرگ به‌جای استفاده از نمایشگرهای معمولی برای تبلیغات، به سمت استفاده از نمایشگرهای تعاملی رفته‌اند. اما چرا این نمایشگرها توانسته‌اند تا این حد برای بازاریابی به شکل مدرن محبوب شوند؟ برای پاسخ به این سوال، در ادامه مزایای استفاده از نمایشگرهای تعاملی را بررسی می‌کنیم:

  • افزایش تعامل مخاطبین:

  تبلیغات باید به شکلی انجام شوند که در ذهن مخاطب باقی مانده و آن‌ها را به مشتری تبدیل کنند. یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش اثرگذاری تبلیغات، تعاملی کردن آن‌ها است. به عبارت دیگر، مخاطبین نباید صرفا تبلیغات شما را مشاهده کنند، بلکه باید با آن درگیر شوند. استفاده از نمایشگر تعاملی این مزیت بزرگ را دارد و به‌خوبی می‌تواند مخاطبین را درگیر تبلیغات شما کند. باید اشاره کرد که تبلیغات تعاملی، یکی از بهترین گزینه‌ها برای تبلیغات غیر مستقیم نیز هستند که اثرگذاری بسیار بالایی دارند

  • تبلیغات محیطی با روشی جذاب و متفاوت:

  یکی دیگر از مزایای نمایشگرهای تعاملی، جذابیت آن‌ها است. به‌طور کلی تبلیغات نمایش داده شده در این نمایشگرها با افکت‌های تصویری و صوتی مختلفی همراه است که جذابیت زیادی برای مخاطبین دارند. همچنین این نمایشگرها می‌توانند طیف وسیعی از مخاطبین را سرگرم کنند و در نتیجه شما می‌توانید تبلیغاتی سرگرم‌کننده نیز داشته باشید

  • قابلیت اجرا در بیشتر مکان‌ها:

  یکی دیگر از مزایای نمایشگر تعاملی، امکان نصب آن در محیط‌های مختلف است. شما می‌توانید این نمایشگرها را در محیط‌های داخلی و بیرونی مدارس، آموزشگاه‌ها، مجتمع‌های تجاری، فروشگاه‌ها و سازمان‌ها بدون محدودیت نصب کنید. حتی بسیاری از برندهای بزرگ از این نمایشگرها در پیاده‌روهای مراکز شلوغ شهر نیز استفاده می‌کنند

  تبلیغات تعاملی
  فرش هوشمند

  انواع نمایشگرهای تعاملی

  نمایشگرهای تعاملی انواع مختلفی دارند که از جمله محبوب‌ترین آن‌ها می‌توان به نمایشگر کف یا فرش هوشمند اشاره کرد. نمایشگرهای لمسی نیز از دیگر نمایشگرهای تعاملی به‌شمار می‌آیند که بیشتر با هدف فروش محصول یا آموزش در محیط‌های مختلف استفاده می‌شوند. برخی از نمایشگرهای تعاملی لمسی نیز در معرفی محصولات یا خدمات کاربرد دارند. عموما بسته به روش استفاده، نمایشگرهای تعاملی انواع مختلفی دارند. برای مثال، نمایشگرهای لمسی دارای یک پنل ال ای دی هستند و از طرف دیگر، فرش‌های هوشمند از یک پروژکتور برخوردار می‌باشند که در کنار نمایشگر ال ای دی تعامل بسیار جالبی را با کاربر برقرار می کند.

  نمایشگر شفاف چیست و چگونه کار می کند؟ 

  نمایشگر اینتراکتیو

  تعامل با کاربر در نمایشگرهای اینتراکاتیو چگونه اتفاق می‌افتد؟

  روش تعامل با کاربر در نمایشگر تعاملی بسته به نوع آن متفاوت است. برای مثال، در نمایشگرهای تعاملی لمسی، کاربر می‌تواند با استفاده از لمس انگشتان خود با نمایشگر تعامل داشته باشد. از طرف دیگر، برخی نمایشگرها برای تعامل به قلم نوری مخصوص نیاز دارند که از آن‌ها بیشتر با هدف آموزش در موزه‌ها، مدارس و آموزشگاه‌ها استفاده می‌شود. برخی از نمایشگرهای تعاملی مانند فرش‌های هوشمند نیز از طریق فناوری مادون قرمز، حرکت کاربر را تشخیص داده و امکان تعامل را فراهم می‌کنند. برای مثال، یک فرش هوشمند شبیه به یک رودخانه را تصور کنید که کاربر با قدم زدن روی آن، باعث ایجاد افکت موج می‌شود.باید اشاره کرد که در فرش هوشمند یا نمایشگر تعاملی کف، سنسورهای تعبیه شده حرکت کاربر را تشخیص داده و سپس با پردازش نرم‌افزاری، واکنش مناسب را نشان می‌دهند. برای مثال، فرش‌های هوشمند شبیه به پیانو بسیار محبوب هستند. کاربران با قدم زدن روی کلیدهای پیانو، می‌توانند آن را فعال کرده و موسیقی خود را بنوازند.

  نمایشگر اینتراکتیو
  تلویزیون تعاملی

  نمایشگرهای تعاملی در چه مکان‌هایی نصب می‌شوند؟

  شما می‌توانید نمایشگر تعاملی را در هر فضایی که مساحت کافی را دارد، نصب کنید. برای مثال از نمایشگرهای تعاملی لمسی در فروشگاه‌ها، موزه‌ها، مدارس و آموزشگاه‌ها استفاده می‌شود. از طرف دیگر می‌توان نمایشگرهای تعاملی کف یا فرش هوشمند را در پیاده‌روها، راهرو موزه‌ها، مجتمع‌های تجاری و غیره، با هدف سرگرمی یا تبلیغات نصب کرد. شایان‌ذکر است که نمایشگرهای تعاملی کف باید در محیط‌هایی نصب شوند که تابش مستقیم نور خورشید نداشته و نور مزاحم در آن‌ها کم است.

  تبلیغات مدرن

   

   

  طول عمر نمایشگرهای تعاملی چقدر است؟

  بسته به نوع نمایشگر تعاملی، طول عمر آن نیز می‌تواند متغیر باشد. برای مثال نمایشگرهای تعاملی ال‌ ای دی در حدود 50 هزار ساعت طول عمر دارند. البته این مقدار با رعایت ضریب اطمینان محاسبه می‌شود و مقدار طول عمر واقعی نمایشگرهای تعاملی ال‌ای‌دی بسیار بیشتر است. باید اشاره کرد که فرش‌های هوشمند به علت تکنولوژی ساده‌تر، طول عمر بسیار بیشتری دارند و استهلاک آن‌ها نیز کم‌تر است.

  تبلیغات مدرن
  نمایشگر ال ای دی تعاملی

   

  نمایشگرهای تعاملی کف چقدر مقاومت دارند؟

  با توجه به این که نمایشگرهای تعاملی کف فاقد سطح فیزیکی هستند و صرفا از پروژکتور برای تابش نور و افکت‌های تصویری استفاده می‌کنند، مقاومت در برابر وزن برای آن‌ها معنایی ندارد. درواقع افراد با هر وزنی می‌توانند با این نمایشگرها تعامل داشته باشند. باید اشاره کرد که در مدل‌های ال‌ ای ‌دی این نمایشگرها، تحمل وزن تا 2 هزار کیلوگرم و بیشتر نیز وجود دارد.

   

  آینده نمایشگر تعاملی چگونه است؟

  با توجه به این که هرروزه اهمیت تبلیغات جذاب و تعاملی بیشتر می‌شود، نمایشگرهای اینتراکاتیو نیز در آینده محبوبیت بسیار بیشتری پیدا خواهند کرد. در حال حاضر در داخل کشور، شرکت‌هایی کمی از نمایشگرهای تعاملی برای تبلیغات خود استفاده می‌کنند و شما با انتخاب این نمایشگرها می‌توانید تبلیغات خود را متفاوت‌تر از رقبایتان برای کاربران نمایش دهید.

  تبلیغات اینتراکتیو

  خرید نمایشگر تعاملی از دیاکو

  اگر به دنبال تبلیغات سرگرم‌کننده، جذاب و موثر هستید، استفاده از نمایشگر تعاملی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. شما می‌توانید انواع این نمایشگرهای کاربردی و پیشرفته را از مجموعه دیاکو با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید. نمایشگرهای تعاملی موجود در فروشگاه دیاکو عمر بسیار بالایی دارند و می‌توانند انواع افکت‌های جذاب را اجرا کنند.

  برای دریافت مشاوره در زمینه خرید انواع نمایشگرهای تعاملی، می‌توانید با کارشناسان ما در فروشگاه دیاکو تماس بگیرید

  گفتگوی آنلاین
  شروع گفتگو
  خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟