استیج رقص دیاکو

    

   امروزه کفپوش های  LEDیا استیج های LED که به استیج رقص معروف شده اند، به مهم ترین اِلمان ها در طراحی سالن ها و تالار هایی که مختص برگزاری جشن ها، همایش و مراسم اند تبدیل شده اند.

    

   • چرا باید از استیج رقص استفاده کنیم؟

   این تکنولوژی مدرن با استفاده از نرم افزار های خاصی، طیف گسترده ای از رقص نور در رنگ های مختلف را نمایش می دهد؛ این تجهیزات با توجه به قابلیت ها و تنوع فراوانی که دارند، امکانات جذاب و خیره کننده ای را به منظور زیبا سازی فضای استفاده فراهم می کنند، به طوری که می توان گفت موشن و رنگ های متنوع این تکنولوژی که باهم ترکیب می شوند، جلوۀ بصری فضا را بسیار زیبا می سازند که در جذب مخاطب بسیار تاثیر گذار است .

    

    

   • اجزای تشکیل دهنده استیج رقص LED

   تمامی استیج های رقص به طور کلی از مربع هایی در ضلع های یک در یک متر یا ابعاد کوچیکتر ساخته می شوند که روی آنها یا با شیشه سکوریت نشکن یا مواد مقاوم در برابر ضربه پوشیده شده است و در آنها از پیکسل های ال ای دی برنامه پذیر برای نمایش محتوا استفاده می شود. استیج های رقص بزرگ از کنار هم قرار گرفتن تعداد زیادی مربع های کوچک ایجاد می شوند که بعد از وصل شدن به کنترلر استیج می توانند تصاویر یا افکت های بسیار جذابی را به نمایش بگذارند .

   • استیج رقص از چه طریقی قابل کنترل است ؟

   شما میتوانید بسته به نوع کنترلر نصب شده روی پیست رقص با استفاده از سیستم کامپیوتری یا از طریق موبایل، تصویر و طرح مورد علاقۀ خود را به نمایش بگذارید! امروزه با توجه به برخورداری از چنین ویژگی جذابی استفاده از این تجهیزات به میزان چشمگیری افزایش یافته است.

    

    

    

   • در چه مکان هایی میتوانیم از استیج LED استفاده کنیم ؟

   این تجهیزات میتوانند با ترکیب موسیقی و تصاویر مناسب جذابیت بسیار زیادی را خلق کنند که جو فضاهای مورد استفاده را بطور کل عوض کنند. این تجهیزات قابل نصب و راه اندازی در فرودگاه ها، مراکز تجاری و تفریحی، باغ و تالار های عروسی، تالار های پذیرایی، سالن های کنسرت و همایش، دکور استودیو، آتلیه های عکاسی، سالن های تئاتر، رستوان ها و مکان های مختلف دیگر هستند که بسته به نوع فضای نصب و استفاده می توانید بهترین استیج را انتخاب کنید .

   انواع استیج LED از لحاظ ساختار

    

   استیجLED ثابت: استیج های ثابت معمولا برای فضاهایی نصب و راه اندازی می شود که نیاز به جابجایی ندارند مانند تالار های پذیرایی و عروسی یا مکان های تجاری و تفریحی و غیره.

    

   استیج  LEDپرتابل (قابل حمل)استج های پرتابل یا رنتال برای مکان های مورد استفاده قرار می گیرند که می خواهند مدت زمان محدودی از آن استفاده کنند مثل برگذاری مراسمات مختلف و بعد از آن استیج LED را به مکانی دیگر انتقال دهند.

    

    

    

   انواع استیج LED از لحاظ ساختار

    

   • استیج LED ثابت: استیج های ثابت معمولا برای فضاهایی نصب و راه اندازی می شود که نیاز به جابجایی ندارند مانند تالار های پذیرایی و عروسی یا مکان های تجاری و تفریحی و غیره.

    

    

    

   • استیج  LEDپرتابل (قابل حمل): استج های پرتابل یا رنتال برای مکان های مورد استفاده قرار می گیرند که می خواهند مدت زمان محدودی از آن استفاده کنند مثل برگذاری مراسمات مختلف و بعد از آن استیج LED را به مکانی دیگر انتقال دهند.

    

   انواع استیج LED از لحاظ شکل

   استیج های LED می توانند در شکل های متنوعی مثل دایره، چند ضلعی، مربع، مستطیل یا هر شکلی که شما تصور کنید تولید شوند و محدودیتی برای اجرا در اشکال گوناگون ندارد.

    

   میز دی جی چیست ؟

   ترکیب میز دی جی و استیج رقص .

    

   انواع استیج LED از لحاظ وضوح تصویر

   استیج های رقص بسته به اینکه قرار است برای چه استفاده ای نصب شوند می توانند با تراکم پیکسلی متنوعی تولید شوند. اگر قرار است از استیج LED به عنوان پیست رقص استفاده شود نیاز به تراکم پیکسلی بالا نداریم و می توانیم با استیج های تراکم پایین هم، پیست رقص جذابی داشته باشیم. اما اگر قرار است به طور مثال کف یک رستوران را استیج LED اجرا کنیم و کاربرد دکوراتیو داشته باشد باید از استیج هوشمند استفاده کنیم. استفاده از استیج با وضوح تصویر بالا در دیزاین داخلی بسیار مهم است چون باید بتواند جزئیات فیلم و محتوا را به خوبی نمایش دهد و حس واقعی بودن را به مخاطب انتقال دهد.

   استیج LED یکی از محصولاتی می باشد که روند تولید آن از طراحی تا تولید و بهره برداری بطور کامل در واحد تولید مجموعه دیاکو انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر، استعلام قیمت استیج رقص و راهنمایی برای خرید پیست رقص با کارشناسان دیاکو تماس گرفته و در نهایت خرید آنلاین خود را در کوتاه ترین زمان و با اطمینان خاطر انجام دهید.

   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟