لوگو

 

چرا باید تلویزیون شهری اجاره کنیم؟

ما در دورانی قرار دادیم که در هر حوزه ای محتوای بصری بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب می گذارد. محتوای بصری به صورت عکس و ویدیو، نیازمند بستری برای نمایش می باشد که این بستر در گذشته به صورت چاپ بنر برای نمایش عکس ها و استفاده از ویدیو پرژکتور برای نمایش ویدیوها بود.  این بسترها کمبودهایی داشت که مانع از تاثیرگذاری حداکثری میشد، به ویژه ویدیو پرژکتورها که به دلیل شدت نور پایین، محدود بودن اندازه صفحه نمایش، تار بودن تصویر  محدودیت های فراوانی برای نمایش فیلم ها دارند که استفاده از آن ها را بسیار سخت می کند.  این محدودیت ها باعث می شود که نتوانید در محیط های روشن از آن ها استفاده کنید و حتما باید نور محیط  خیلی کم باشد، همچنین محدودیت تصویر ویدیو پرژکتور به شما اجازه داشتن صفحه نمایش در اندازه دلخواه را نمی دهد که باعث می شود در بسیاری از محیط ها دچار چالش های فراوانی شوید. فکر کنید در حال برگزاری یک سمینار 1000 نفره در حوزه موفقیت هستید و می خواهید  با استفاده از فایل های پاور پوینت، عکس و ویدیو  به ارائه مطالب به شرکت کنندگان بپردازید. قطعآ برای چنین برنامه ای نمی توانید به ویدیو پرژکتور فکر کنید و باید جهت اجاره تلویزیون شهری اقدام نمایید. اجاره ویدئو وال به شما این امکان را می دهد  که نمایشگر LED با ابعاد دلخواه داشته باشید که وضوح تصویر و  شدت نور  در آن بسیار بالا می باشد و حتی تصویر در روز هم به خوبی دیده می شود.با اجاره نمایشگر led می توانید محتوای بصری با هر فرمتی را به راحتی به نمایش بگذارید و دیگر نگران آن نباشید که عده ای  نتوانند صفحه نمایش را ببینند. همچنین دیگر مجبور نیستید به دلیل شدت نور پایین، مراسم خود را در فضایی برگزار کنید که نور محیطی کمی داشته باشد. در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی، نمایشگرهای های شهری با رزولوشن های FULL.HD ، 4K و 2K به راحتی در دسترس هستند و به خوبی توانسته اند جایگاه خود را پیدا کنند. در واقع از زمانی که در برنامه های زنده و صدا سیما مورد استفاده قرار گرفتند،  بازار بسیار بزگتری پیدا کرده و اعتماد عمومی را به خود جلب کردند به طوری که امروزه اجاره ویدئو وال بخش ثابتی از اجرای مراسم های سازمانی،جشن ها، مراسمات ملی و مذهبی و کنسرت ها شده است

 

 

 

 

مزایای اجاره تلویزیون شهری

 

 

 تصویر کاملا واضح بر خلاف ویدیو پروژکتور
 شدت نور بالا حتی در فضای باز
 سهولت در اجرا و نصب
 ابعاد نامحدود نمایشگر
 پخش محتوا با کیفیت بالا

 

مزایای برگزاری مراسم با استفاده از تلویزیون شهری

 

 

• تعامل و مشارکت بهتر شرکت کنندگان 
• امکانات تبلیغات برند خود در هین مراسم
• ایجاد کسب درآمد از تبلیغ اسپانسرهای رویداد
• توجه بیشتر شرکت کنندگان به مطالب ارائه شده
• پوشش تصویری کامل مراسم حتی با یک نمایشگر

 

نمونه کارهای انجام شده

برای اجاره تلویزیون شهری چه ابعادی مناسب می باشد؟

 

 

همانطور که در بالا گفته شد در اجرای نمایشگر led محدودیتی برای ابعاد وجود ندارد و  نوع مراسم، فضای نصب و تعداد شرکت کنندگان است که همیت بالایی دارند و با بررسی تمامی این موارد می توان ابعاد مناسب را پیشنهاد داد. به طور مثال فکر کنید در استادیوم آزادی قرار است  برای تیم پرسپولیس یا استقلال یک جشن قهرمانی برگزار شود .حال به نظر شما برای برگزاری این جشن در استادیوم 100هزار نفری آزادی به چند متر تلویزیون نیاز می باشد؟

همانطور که می دانید در این فضا صندلی ها به صورت پلکانی هستند و از لحاظ دید برای شرکت کنندگان مشکل خاصی وجود نخواهد داشت، اما از آنجا که صندلی ها دور تا دور زمین هستند، اگر تلویزیون تنها به یک سمت نصب گردد، سمت دیگر قطعا پشت به تصویر خواهند بود. با این مثال خواستیم به صورت خیلی ساده مفهوم نقاط کور،زاویه دید، تعداد شرکت کنندگان و نوع مراسم را شرح دهیم. پس باتوجه به نکات گفته شده، می دانیم که باید در چهار جهت استادیوم تلویزیون شهری را نصب کنیم وابعاد ایده آل آن را به صورت ضریبی از دورترین فاصله دید ضرب در تعداد شرکت کنندگان بدست آوریم . این ابعاد بدست آمده به این معنا نیست که نمی توانید ابعاد کمتر یا بیشتری را اجرا کنید. برخی مکان ها محدودیت هایی مانند سقف با ارتفاع کم دارند که به ناچار باید متراژ کمتری از تلویزیون شهری را اجرا کنید. برای اطلاع از متراژ دقیق اجاره، به صورت کاملا شفاف فضای نصب، تعداد شرکت کنندگان و موارد دیگر را با مجری نمایشگر شهری در میان بگذارید تا بتوانند بهترین ابعاد را به شما پیشنهاد دهند

 

 

شرایط اجاره تلویزیون شهری چگونه است؟

 

 

جهت اجاره تلویزیون شهری شرایط و قوانینی  وجود دارد که در هنگام رزرو به طور کامل شرح داده می شود. اما به طور خلاصه می توان به موارد زیر اشاره کرد

- هزینه ایاب و ذهاب تکنیسین فنی

- هزینه استیج برای نصب در صورت نیاز

- هزینه اپراتور در صورت نیاز

- هزینه حمل و نقل تجهیزات

- هزینه اسکان و تغذیه تکنسین فنی

- مدت زمان برگزاری مراسمات حداکثر 5 ساعت می باشد. (1ساعت تست +4ساعت اجرا )

- اجاره  برای مراسمات سانسی مانند کنسرت ها به همان صورت سانسی محاسبه می شود.

- نصب تلویزیون شهری یک روز قبل از برنامه امکان پذیر نمی باشد  و در صورت نصب، هزینه اجاره به مدت 2 روز محاسبه می گردد.

مشتریان ما

پارک علم وفناوری
سازمان آب
صداسیما
میراث فرهنگی
اداره مالیات
شهرداری

 

 

 

 

 

آیا برای اجاره تلویزیون شهری فضای نصب اهمیت دارد؟

 

اینکه تلویزیون شهری قرار است در چه فضایی نصب شود موضوع بسیار مهمی است. جهت اجرا و نصب در یک سالن سرپوشیده یا استودیو، باید تلویزیون شهری ایندور یا فضای داخل  و برای نصب در فضای باز باید تلویزیون شهری اوت دور یا فضای خارج اجاره کنید. به طور کلی اجاره تی وی شهری و اجرای آن در هر فضایی امکان پذیر می باشد، اما برخی از فضاها نیاز به تجهیزات خاصی دارند. به طور مثال برای نصب در ارتفاع نیم متری از سطح زمین به استیج  و در ارتفاع 2 الی 3 متری از سطح زمین احتمالآ به پایه تاور وینچ یا میله داربست نیاز می باشد. همچنین اگر بخواهید آن را به شکل خاصی نصب کنید که به آن دکور LED می گویند، استراکچرهای خاصی موردنیاز است که باید مجری نمایشگر led آن را به همراه داشته باشد. 

حتما در زمان ثبت سفارش اجاره با شرکت های معتبر صحبت کنید و آن ها را به خوبی از فضای نصب و تمامی نیازهایتان آگاه کنید. لازم است بدانیم که تمام تجهیزات مازاد در کنار ال ای دی مستلزم  پرداخت هزینه اجاره هستند و هزینه آن ها جدا از تعرفه اجاره محاسبه می گردد.

 

برای چه مراسماتی باید تلوزیون شهری اجاره کنیم؟

 
در هر مراسمی که نیاز به پخش فیلم، عکس یا هر نوع فایل بصری باشد، تلویزیون شهری اجاره ای بهترین گزینه می باشد. در حال حاضر اجاره نمایشگر شهری برای مراسمات مختلف از جمله سمینار، وبینار، افتتاحیه، ویدیو کنفرانس، مراسم عروسی، کنسرت، مسابقات ورزشی، برنامه های تلویزیونی و زنده، مراسمات ملی و مذهبی، مراسمات ارگانی و اداری و بسیاری از مراسمات مختلف دیگر بهترین گزینه به حساب می آید 
 
 

تلویزیون شهری اجاره کنیم یا ویدیو پرژوکتور؟

 

برای انتخاب بین اجاره تلویزیون شهری و ویدئو پروژکتور جهت پخش محتوای ویدیویی، باید ابتدا برخی از عوامل را بررسی نمایید. اگر مراسم قرار است در یک اتاق کوچک با تعداد شرکت کنندگان کمی برگزار گردد، می توانید ویدئو پروژکتور اجاره کرده و یا حتی از نمایشگرهای LED خانگی استفاده کنید. اما باید به این موضوع دقت نمایید که محیط نصب ویدئو پروژکتور نباید نور زیادی داشته باشد، پس تا حد ممکن باید نور محیط را کم کنید تا تصویر ویدئو پروژکتور به خوبی دیده شود.

مورد دیگر توجه به ابعاد نمایش تصویر است. ویدئو پروژکتورها ابعاد کوچک و محدودی دارند و اگر قصد دارید در ابعاد بالا به نمایش فیلم یا اسلاید بپردازید، نمی توانید از ویدئو پروژکتورها استفاده کنید. تلویزیون های شهری با توجه به استفاده از منبع نوری LED در صفحه نمایش، شدت نور بسیار بالایی حتی در فضاهای باز با نور محیطی زیاد دارند و علاوه بر این بدون هیچ محدودیتی در ابعاد تصویر، در هر متراژی قابل اجرا می باشند.

 

 

از چه شرکتی تلویزیون شهری اجاره کنیم؟

 

قبل این که به این موضوع بپردازیم که کدام مورد بهتر است به مثال زیر توجه کنید.

فرض کنید قصد آموزش پرواز با چتر را دارید.ابتدا با کمک مربی و چتر می پرید و بعد از مدتی که به صورت حرفه ای تمام اصول را یاد گرفتید می توانید به صورت تنها با چتر بپرید و پرواز را به تنهایی تجربه کنید.

سوال بسیارمهمی که پیش می آید این است؟

آیا دنبال چتر ارزان هستید؟

اصلا به مبلغ چتر توجه می کنید؟

موقع خرید چتر چه مواردی برایتان اهمیت دارد؟

تمامی مواردی که هنگام خرید چتر به ذهنتان می آید، در زمان اجاره ویدئو وال نیز بسیار مهم می باشند.

شاید فکر کنید که این مثال کمی اغراق آمیز باشد اما در واقعیت دقیقا همینگونه که گفتیم می باشد. این مثال بالا را برایتان بازتر میکنیم.

فرض کنید یک سمینار آموزشی یا وبینار آنلاین با 100 شرکت کننده از سرتاسر ایران دارید. این 100 شرکت کننده از نقاط مختلف برای برگزاری سمینار یا وبینار هزینه های زیادی کرد ه و احتمالا ماه ها برایش برنامه ریزی کرده اند. حال همه موارد آماده شده و کلاس آموزشی شما آغاز شده است، اما تلویزیون شهری هنوز آماده نیست یا با مشکل فنی رو به رو شده است. در این حالت تمام تلاش ها و زحمات شما به دلیل اجاره نمایشگر از مراکز غیر تخصصی از بین خواهد رفت. انگار به امید باز شدن چتر از هواپیما پریده اید اما چترتان باز نمیشود، چه حسی دارید؟

مطمئن ترین راه  اجاره تلویزیون شهری از مراکز تخصصی می باشد. مراکزی که دارای رزمه قوی و تجربه کافی برای برگزاری انواع مراسمات می باشند.

 

 

گفتگوی آنلاین
شروع گفتگو
خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟