رنت تلوزیون شهری

    1-چرا باید تلویزیون شهری اجاره کنیم

   ما در دورانی قرار دادیم که در هر حوزه ای محتوای بصری بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب می گذارد. محتوای بصری به صورت عکس و ویدیو، نیازمند بستری برای نمایش می باشد که این بستر در گذشته به صورت چاپ بنر برای نمایش عکس ها و استفاده از ویدیو پرژکتور برای نمایش ویدیوها بود.  این بسترها کمبودهایی داشت که مانع از تاثیرگذاری حداکثری میشد، به ویژه ویدیو پرژکتورها که به دلیل شدت نور پایین، محدود بودن اندازه صفحه نمایش، تار بودن تصویر  محدودیت های فراوانی برای نمایش فیلم ها دارند که استفاده از آن ها را بسیار سخت می کند
   اجاره ویدئو وال به شما این امکان را می دهد  که نمایشگر LED با ابعاد دلخواه داشته باشید که وضوح تصویر و  شدت نور  در آن بسیار بالا می باشد و حتی تصویر در روز هم به خوبی دیده می شود.با اجاره نمایشگر led می توانید محتوای بصری با هر فرمتی را به راحتی به نمایش بگذارید و دیگر نگران آن نباشید که عده ای  نتوانند صفحه نمایش را ببینند

   در این مطلب از مجموعه دیاکو ال ای دی با شرایط اجاره تلویزیون شهری و کاربردهای آن آشنا می‌شویم.

   مشتریان ما
   پارک علم وفناوری
   سازمان آب
   صداسیما
   میراث فرهنگی
   اداره مالیات
   شهرداری

    

   ¦ مزایای اجاره تلویزیون شهری به نسبت ویدیو پروژکتور

   • تصویر کاملا واضح بر خلاف ویدیو پروژکتور
   • شدت نور بالا حتی در فضای باز
   • سهولت در اجرا و نصب
   • ابعاد نامحدود نمایشگر
   • پخش محتوا با کیفیت بالا

    

   ¦  مزایای برگزاری مراسم با استفاده از تلویزیون شهری

   •  تعامل و مشارکت بهتر شرکت کنندگان 
   • امکانات تبلیغات برند خود در هین مراسم
   • ایجاد کسب درآمد از تبلیغ اسپانسرهای رویداد
   • توجه بیشتر شرکت کنندگان به مطالب ارائه شده
   • پوشش تصویری کامل مراسم حتی با یک نمایشگر

   2-برای اجاره تلویزیون شهری چه ابعادی مناسب می باشد؟

   همانطور که در بالا گفته شد در اجرای نمایشگر led محدودیتی برای ابعاد وجود ندارد و  نوع مراسم، فضای نصب و تعداد شرکت کنندگان است که همیت بالایی دارند و با بررسی تمامی این موارد می توان ابعاد مناسب را پیشنهاد داد. به طور مثال فکر کنید در استادیوم آزادی قرار است  برای تیم پرسپولیس یا استقلال یک جشن قهرمانی برگزار شود .حال به نظر شما برای برگزاری این جشن در استادیوم 100هزار نفری آزادی به چند متر تلویزیون نیاز می باشد؟

   همانطور که می دانید در این فضا صندلی ها به صورت پلکانی هستند و از لحاظ دید برای شرکت کنندگان مشکل خاصی وجود نخواهد داشت، اما از آنجا که صندلی ها دور تا دور زمین هستند، اگر تلویزیون تنها به یک سمت نصب گردد، سمت دیگر قطعا پشت به تصویر خواهند بود. با این مثال خواستیم به صورت خیلی ساده مفهوم نقاط کور،زاویه دید، تعداد شرکت کنندگان و نوع مراسم را شرح دهیم. پس باتوجه به نکات گفته شده، می دانیم که باید در چهار جهت استادیوم تلویزیون شهری را نصب کنیم وابعاد ایده آل آن را به صورت ضریبی از دورترین فاصله دید ضرب در تعداد شرکت کنندگان بدست آوریم . این ابعاد بدست آمده به این معنا نیست که نمی توانید ابعاد کمتر یا بیشتری را اجرا کنید. برخی مکان ها محدودیت هایی مانند سقف با ارتفاع کم دارند که به ناچار باید متراژ کمتری از تلویزیون شهری را اجرا کنید. برای اطلاع از متراژ دقیق اجاره، به صورت کاملا شفاف فضای نصب، تعداد شرکت کنندگان و موارد دیگر را با مجری نمایشگر شهری در میان بگذارید تا بتوانند بهترین ابعاد را به شما پیشنهاد دهند .

   کرایه تی وی تبلیغاتی

   3- شرایط اجاره تلویزیون شهری چگونه است؟

   جهت اجاره تلویزیون شهری شرایط و قوانینی  وجود دارد که در هنگام رزرو به طور کامل شرح داده می شود. اما به طور خلاصه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

   •  هزینه ایاب و ذهاب تکنیسین فنی
   •  هزینه استیج برای نصب در صورت نیاز
   •  هزینه اپراتور در صورت نیاز
   •  هزینه حمل و نقل تجهیزات
   •  هزینه اسکان و تغذیه تکنسین فنی
   •  مدت زمان برگزاری مراسمات حداکثر 5 ساعت می باشد. (1ساعت تست +4ساعت اجرا )
   •  اجاره  برای مراسمات سانسی مانند کنسرت ها به همان صورت سانسی محاسبه می شود.
   •  نصب تلویزیون شهری یک روز قبل از برنامه امکان پذیر نمی باشد  و در صورت نصب، هزینه اجاره به مدت 2 روز محاسبه می گردد.

   اجاره تلویزیون شهری
   اجاره تی وی شهری
   رنتال تی وی
   رنتال تلویزیون شهری

   4- آیا برای اجاره تلویزیون شهری فضای نصب اهمیت دارد؟

   اینکه تلویزیون شهری قرار است در چه فضایی نصب شود موضوع بسیار مهمی است. جهت اجرا و نصب در یک سالن سرپوشیده یا استودیو، باید تلویزیون شهری ایندور یا فضای داخل  و برای نصب در فضای باز باید تلویزیون شهری اوت دور یا فضای خارج اجاره کنید. به طور کلی اجاره تی وی شهری و اجرای آن در هر فضایی امکان پذیر می باشد، اما برخی از فضاها نیاز به تجهیزات خاصی دارند. به طور مثال برای نصب در ارتفاع نیم متری از سطح زمین به استیج  و در ارتفاع 2 الی 3 متری از سطح زمین احتمالآ به پایه تاور وینچ یا میله داربست نیاز می باشد. همچنین اگر بخواهید آن را به شکل خاصی نصب کنید که به آن دکور LED می گویند، استراکچرهای خاصی موردنیاز است که باید مجری نمایشگر led آن را به همراه داشته باشد. 

   حتما در زمان ثبت سفارش اجاره با شرکت های معتبر صحبت کنید و آن ها را به خوبی از فضای نصب و تمامی نیازهایتان آگاه کنید. لازم است بدانیم که تمام تجهیزات مازاد در کنار ال ای دی مستلزم  پرداخت هزینه اجاره هستند و هزینه آن ها جدا از تعرفه اجاره محاسبه می گردد.

    

   5- برای چه مراسماتی باید تلوزیون شهری اجاره کنیم ؟

   در هر مراسمی که نیاز به پخش فیلم، عکس یا هر نوع فایل بصری باشد، تلویزیون شهری اجاره ای بهترین گزینه می باشد. در حال حاضر اجاره نمایشگر شهری برای مراسمات مختلف از جمله سمینار، وبینار، افتتاحیه، ویدیو کنفرانس، مراسم عروسی، کنسرت، مسابقات ورزشی، برنامه های تلویزیونی و زنده، مراسمات ملی و مذهبی، مراسمات ارگانی و اداری و بسیاری از مراسمات مختلف دیگر بهترین گزینه به حساب می آید .
    

    

   با در نظر گرفتن این نکات می‌توانید تی وی رنتال با اندازه و سایز متناسب با نیازهای خود را خریداری کنید.

   جهت خرید تلویزیون رنتال و مشاهده قیمت به این صفحه مراجعه کنید

    

   اجاره تلویزیون تبلیغاتی برای اداره

   6- تلویزیون شهری اجاره کنیم یا ویدیو پرژوکتور؟

   برای انتخاب بین اجاره تلویزیون شهری و ویدئو پروژکتور جهت پخش محتوای ویدیویی، باید ابتدا برخی از عوامل را بررسی نمایید. اگر مراسم قرار است در یک اتاق کوچک با تعداد شرکت کنندگان کمی برگزار گردد، می توانید ویدئو پروژکتور اجاره کرده و یا حتی از نمایشگرهای LED خانگی استفاده کنید. اما باید به این موضوع دقت نمایید که محیط نصب ویدئو پروژکتور نباید نور زیادی داشته باشد، پس تا حد ممکن باید نور محیط را کم کنید تا تصویر ویدئو پروژکتور به خوبی دیده شود.

   مورد دیگر توجه به ابعاد نمایش تصویر است. ویدئو پروژکتورها ابعاد کوچک و محدودی دارند و اگر قصد دارید در ابعاد بالا به نمایش فیلم یا اسلاید بپردازید، نمی توانید از ویدئو پروژکتورها استفاده کنید. تلویزیون های شهری با توجه به استفاده از منبع نوری LED در صفحه نمایش، شدت نور بسیار بالایی حتی در فضاهای باز با نور محیطی زیاد دارند و علاوه بر این بدون هیچ محدودیتی در ابعاد تصویر، در هر متراژی قابل اجرا می باشند.

    

   رنت تلویزیون شهری

    

    

   7- تلویزیون شهری منحنی یا تخت؟ کدام بهتر است؟

   تلویزیون شهری را علاوه بر حالت تخت می توان به صورت کرو یا منحنی نیز اجرا کرد. اجاره تلویزیون شهری منحنی، بیشتر برای نمایشگاه هایی مناسب می باشد که می خواهند روی برندینگ و تبلیغات خود مانور دهند. اگر برای برگزاری همایش، سمینار و یا کنسرت، به tv شهری نیاز دارید، حتما تلویزیون شهری تخت اجاره کنید تا محتوایی که قرار است پخش شود در بهترین حالت دیده شود.

   کرایه تلویزیون شهری
   نمونه کارهای انجام شده

   8- از چه شرکتی تلویزیون شهری اجاره کنیم؟

   قبل این که به این موضوع بپردازیم که کدام مورد بهتر است به مثال زیر توجه کنید.

   فرض کنید قصد آموزش پرواز با چتر را دارید.ابتدا با کمک مربی و چتر می پرید و بعد از مدتی که به صورت حرفه ای تمام اصول را یاد گرفتید می توانید به صورت تنها با چتر بپرید و پرواز را به تنهایی تجربه کنید.

   سوال بسیارمهمی که پیش می آید این است؟

   آیا دنبال چتر ارزان هستید؟

   اصلا به مبلغ چتر توجه می کنید؟

   موقع خرید چتر چه مواردی برایتان اهمیت دارد؟

   تمامی مواردی که هنگام خرید چتر به ذهنتان می آید، در زمان اجاره ویدئو وال نیز بسیار مهم می باشند.

   شاید فکر کنید که این مثال کمی اغراق آمیز باشد اما در واقعیت دقیقا همینگونه که گفتیم می باشد. این مثال بالا را برایتان بازتر میکنیم.

   فرض کنید یک سمینار آموزشی یا وبینار آنلاین با 100 شرکت کننده از سرتاسر ایران دارید. این 100 شرکت کننده از نقاط مختلف برای برگزاری سمینار یا وبینار هزینه های زیادی کرد ه و احتمالا ماه ها برایش برنامه ریزی کرده اند. حال همه موارد آماده شده و کلاس آموزشی شما آغاز شده است، اما تلویزیون شهری هنوز آماده نیست یا با مشکل فنی رو به رو شده است. در این حالت تمام تلاش ها و زحمات شما به دلیل اجاره نمایشگر از مراکز غیر تخصصی از بین خواهد رفت. انگار به امید باز شدن چتر از هواپیما پریده اید اما چترتان باز نمیشود، چه حسی دارید؟

   مطمئن ترین راه  اجاره تلویزیون شهری از مراکز تخصصی می باشد. مراکزی که دارای رزمه قوی و تجربه کافی برای برگزاری انواع مراسمات می باشند.

    

   9- قیمت اجاره تلویزیون شهری چگونه محاسبه می شود ؟

    

   تعرفه اجاره ویدئو وال به صورت زیر محاسبه می گردد:

           مبلغ اجاره تلویزیون شهری =متراژ تلویزیون * مبلغ هر متر مربع

   علاوه بر هزینه اجاره نمایشگر led، هزینه های زیر نیز بر عهده کار فرما می باشد. همچنین در صورت نیاز به تجهیزات ویدویی خاص نظیر سوئیچر، میکسر و صدا، هزینه اجاره آن ها به هزینه تلویزیون شهری اضافه می گردد.

    

   10- رهن تلویزیون شهری چگونه محاسبه می شود ؟

   اگر برای مدت طولانی به تی وی شهری نیاز دارید، دیگر اجاره آن برای شما مناسب نمی باشد. در این حالت بهتر است برای صرفه اقتصادی نسبت به رهن تلویزیون شهری اقدام کنید. رهن نیز مانند اجاره شرایط و قوانینی دارد و با توجه به نوع کاربری و زمان رهن حالت های مختلفی وجود دارد. این شرایط بعد از بررسی درخواست، توسط کار فرما اعلام می گردد. هزینه رهن نیز بر اساس نوع استفاده، مدت زمان استفاده در هر روز و فضای نصب تغییر می کند، شما می توانید از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان ما در واحد اجاره تلویزیون شهری دیاکو از قیمت آن ها مطلع گردید.  

    

   11- نوع محتوا و سایز فیلم و عکس در تلویزیون شهری چگونه باشد؟

    هر نوع محتوایی که بر روی سیستم عامل ویندوز و سیستم های کامپیوتری قابل پخش باشد را می توانید در نمایشگر شهری نمایش دهید. در واقع تلویزیون شهری با کابل VGA   یا  HDMI به لپ تاپ متصل می شود و هر محتوایی که بر روی لپ تاپ یا سیستم عامل ویندوز پخش شود، همزمان بر روی آن نمایش داده می شود.

    

   12- زمان استفاده از تلویزیون شهری چند ساعت است؟

   همانطور که در بالا گفته شد، زمان استفاده از تلویزیون شهری برای هر مراسم حد اکثر 5 ساعت می باشد. حال اگر مراسم شما به طور مثال هفت ساعت طول بکشد، به ازای هر دو ساعت، یک ساعت آن به صورت مازاد محاسبه می گردد و هر ساعت استفاده به صورت مازاد، 10% مبلغ کل قرارداد را به مبلغ فاکتور اضافه می کند.

    

   با در نظر گرفتن این نکات می‌توانید تی وی رنتال با اندازه و سایز متناسب با نیازهای خود را خریداری کنید.

   واحد اجاره تلویزیون شهری دیاکو با بروزترین تجهیزات در سال های گذشته مراسمات بزرگ بسیاری را در سراسر ایران برگزار کرده است که می توان به اجاره تلویزیون شهری در تهران، مشهد، شیراز، کرمان، اصفهان، قم، تبریز، کرج و گرگان اشاره کرد. در هر کجای کشور عزیزمان هستید، می توانید از خدمات اجاره تلویزیون شهری دیاکو استفاده کنید. 

   دیاکو همراه شماست تا مراسمی با شکوه برگزار کنید

   دیاکو
   نمایندگی های تلویزیون رنتال دیاکو
   اجاره تلویزیون شهری تهران
   اجاره تلویزیون رنتال تهران
   اجاره ویدیو وال تهران
   اجاره ویدئو وال تهران
   اجاره تی وی مشهد
   اجاره ویدیو وال مشهد
   اجاره تلویزیون رنتال مشهد
   اجاره تلویزیون شهری مشهد
   اجاره تلویزیون شهری اصفهان
   اجاره ویدئو وال اصفهان
   اجاره ویدیو وال کاشان
   اجاره تلویزیون شهری کاشان
   اجاره تلویزیون شهری یزد
   اجاره تلویزیون شهری گرگان
   اجاره تلویزیون رنتال گرگان
   اجاره تلویزیون رنتال گنبد
   اجاره تلویزیون شهری آزادشهر
   اجاره تلویزیون رنتال بروجرد
   اجاره تلویزیون شهری بندرماهشهر
   اجاره تلویزیون شهری بهبان
   اجاره تلویزیون شهری یاسوج
   اجاره ویدیو وال خرمشهر
   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟