ویدیو وال

    

   🔹 ویدئو وال 🔹
    

   برای تبلیغات گسترده روش‌های مقرون به صرفه‌ای وجود دارد که استفاده از ویدیو وال یکی از آن‌ها است. ویدیو وال ها جایگزین مناسبی برای ویدئو پروژکتور و روش های قدیمی برای پخش محتوای ویدیویی است. ویدیو وال تشکیل شده از چند پنل نمایشگر که به صورت هماهنگ در کنار یکدیگر کار می‌کنند و می‌توانند به صورت یکپارچه محتوا را در سطح بزرگ و کوچک نمایش دهند

   برای آشنایی بیشتر، در این مطلب از دیاکو با ما همراه باشید.

    

   ⚡ویدیو وال؛ صفحه‌نمایشی با امکان نمایش چند محتوا به صورت هم‌زمان⚡

   ویدیو وال مجموعه‌ای از نمایشگرهای ال ای دی کوچک است که به صورت کاملا هماهنگ در کنار هم قرار می‌گیرند و تصاویر یکپارچه‌ای را ارائه می‌دهند. شما می توانید بصورت همزمان بر یک پنل ویدیویی چند محتوا را نمایش دهید
   و هر کدام از صفحات ویدیو وال، تصاویر جداگانه‌ای را نشان می‌دهند. همین باعث افزایش کارایی آن‌ها می‌شود و می‌توان از این ویدیو وال‌ها در کسب‌وکارهای مختلف  به شکل متفاوتی استفاده کرد.

    

   ویدئو وال
   خرید محصول آماده ویدئو وال
   26,960,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   انتخاب مدل
   33,432,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   انتخاب مدل
   42,059,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   انتخاب مدل
   46,372,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   انتخاب مدل
   63,628,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   انتخاب مدل
   75,490,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   انتخاب مدل
   108,922,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   انتخاب مدل
   مشتریان ما
   ویدیو وال

   دلایل زیادی وجود دارند که دست به دست هم می‌دهند تا خرید یا حتی اجاره ویدئو وال وجود داشته باشد. این دلایل در کنار هم باعث می‌شوند تا از ویدیو وال بتوان در انواع کسب و کارها استفاده و نتیجه خوبی را هم دریافت کرد.

   از جمله مزایا استفاده از ویدیووال :

   وضوح نامحدود
   روشنایی و کیفیتی تصویر عالی در محیط‌های مختلف
   سخت‌افزار انعطاف‌پذیر
   قدرت پردازش بالا
   امکان مدیریت آسان محتوا
   قابلیت انعطاف‌پذیری سیگنال
   مدرن و شیک بودن
   هزینه تعمیر و نگهداری پایین
   برخورداری از تناسب طبیعی

    

   جهت استعلام قیمت و خرید ویدئو وال اطلاعات زیر را پر کنید
   ویدیو وال
   خرید ویدئو وال
   26,960,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   انتخاب مدل
   33,432,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   انتخاب مدل
   42,059,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   انتخاب مدل
   46,372,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   انتخاب مدل
   63,628,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   انتخاب مدل
   75,490,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   انتخاب مدل
   108,922,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   انتخاب مدل
   قیمت ویدئو وال
   ویدیو وال

   ویدیو وال‌های Indoor


   نوع دیگر ویدو وال ها بر اساس محل استفاده، ویدیو وال از نوع Indoor است. ویدیو وال‌های ایندور به نسبت مدل‌های آوتدور روشنایی کمتری دارند. اما برای استفاده در محیط داخلی کاملا مناسب هستند و می‌توانند نیاز شما را از بابت ویدیو وال حرفه‌ای برطرف کنند.

    

   قیمت ویدئو وال

   ویدیو وال‌های Outdoor


   کلمه Outdoor به معنی امکان استفاده در فضای خارجی است. اگر قصد راه‌اندازی همایشی را دارید یا به هر دلیلی می‌خواهید پنل‌های نمایش تصویر را در محیط بیرون قرار دهید، بهتر است به سراغ ویدیو وال‌های Outdoor بروید. این ویدیو وال‌ها به مراتب روشنایی بیشتری از نمونه‌های ایندور دارند و حتی در صورت قرارگرفتن در معرض نور مستقیم خورشید هم تصویر واضح و باکیفیتی را ارائه می‌دهند.

   انواع ویدیو وال‌ها از نظر فناوری صفحه‌نمایش


   از نظر فناوری مورد استفاده در ویدیو وال‌ها و نوع صفحه‌نمایش آن‌ها، ویدیو وال‌ها را می‌توان به سه نوع LCD، DLP و LED تقسیم کرد. هرکدام از این نوع صفحه‌نمایش‌ها ویژگی‌هایی دارند که در ادامه این بخش با آن‌ها آشنا می‌شویم.

    

    

   ویدیو وال‌های LCD


   اگر به دنبال ویدیو وال نازکی هستید، می‌توانید به سراغ ویدیو وال‌های LCD بروید. این ویدیو وال‌ها قاب بسیار باریکی دارند و می‌توان از کل صفحه به عنوان نمایشگر استفاده کرد. برخلاف DLP، در این ویدیو وال‌ها میزان Bezel از اهمیت بالایی برخوردار است. هرچقدر که فاصله Bezel تا Bezel کمتر باشد، قیمت آن ویدیو وال بیشتر خواهد بود. لازم به ذکر است که به طور کلی، فاصله Bezelها در ویدیو وال‌های LCD بین 1.8 تا 4.5 میلی‌متر است

   خرید ویدیو وال
   ویدیووال

    

    

    

   ویدیو وال‌های LED


   ویدیو وال‌های LED نوع دیگری از این نمایشگرها هستند که برخلاف ویدیو وال‌های LCD قابلیت استفاده در شرایط آب‌وهوایی مختلف را دارند. به همین خاطر است که بسیاری از ویدیو وال‌های Outdoor با این فناوری ساخته می‌شوند.

   ویدیو وال‌های LED به نسبت ویدیو وال‌های دیگر روشنایی بیشتری دارند. همچنین در این ویدیو وال‌ها خبری از Bezel نیست. به همین خاطر، کیفیت تصاویر بالاتری را در این نمایشگرها شاهد هستیم. شما می‌توانید انواع ویدیو وال LED را از مجموعه دیاکو خریداری کنید.

   ویدئووال

    

    

   ویدیو وال‌های DLP


   یکی از انواع ویدیو وال‌ها، ویدیو وال‌های DLP هستند. اگر قصد دریافت قیمت ویدیو وال و خرید آن را دارید، توصیه می‌کنیم کمی درباره ویدی وال‌های دی ال پی بدانید. در ساخت این نمایشگر‌ها از لامپ تصویر استفاده می‌شود. این لامپ‌ها، همان لامپ‌هایی هستند که در تلویزیون‌های قدیمی هم استفاده می‌شدند.

   DLP

   نمایشگر های ال ای دی را می توان به شکل های مختلف مثل کروی ایجاد کرد که باید از نمایشگر های منعطف استفاده کرد

   جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نمایشگر های منحنی کلیک کنید

   رفرش ریت یا نرخ تازه‌سازی در انواع ویدیو وال

    

    

   به طور کلی، می‌توان گفت که معمولا میزان رفرش ریت یا همان نرخ تازه‌سازی در ویدئووال به نوع صفحه‌نمایش به‌کار رفته در آن‌ها بستگی دارد. در این میان، صفحه‌نمایش‌هایی که از نوع LED هستند، بیشترین نرخ تازه‌سازی را با فرکانس 1920Hz دارند. البته برای برخی از مدل‌های ویدیو وال، ممکن است این نرخ تازه‌سازی به 3840Hz هم برسد!

    

    

    

   شدت نور در ویدئو وال چقدر است؟

   همان‌طور که کیفیت تصاویر و نرخ تازه‌سازی در ویدیو وال‌ها به نوع صفحه‌نمایش آن‌ها بستگی دارند، شدت نور هم به این موضوع وابسته است. به طور کلی، صفحه‌نمایش‌های LED به مراتب شدت نور بیشتری نسبت به LCD و DLP دارند. در نتیجه، اگر میزان شدت نور برای شما مهم است، توصیه می‌کنیم به سراغ اجاره ویدئو وال یا خرید نمونه LED آن بروید.

    

   پروژه دولتی

    

   عمر مفید ویدیو وال چقدر است؟

    

   به طور کلی، نمی‌توان عدد دقیقی را برای عمر مفید ویدئو وال بیان کرد. در واقع، باید بگوییم که عمر مفید ویدئو وال کاملا به نحوه استفاده شما از آن بستگی دارد. اگر از آن دسته افرادی هستید که دائما و بدون وقفه قصد استفاده از این تلویزیون‌های صنعتی را دارند، باید بگوییم که ممکن است ویدئو وال‌ها برای شما طول عمر به مراتب کمتری نسبت به افرادی با استفاده معمولی داشته باشند. به طور کلی، عمر مفید تقریبی ویدئو وال‌ها بر اساس ساعت بیان می‌شود. به عنوان مثال، ممکن است یک مدل ویدیو وال 60 هزار ساعت طول عمر مفید داشته باشد. البته در صورت خرابی، به راحتی می‌توان ویدئو وال‌ها را تعمیر کرد. در نتیجه، نگرانی از این بابت نخواهید داشت.

    

   کیفیت تصویر در ویدئو وال به چه عواملی بستگی دارد؟

    

   کیفیت وضوح تصاویر در ویدیو وال‌ها معمولا به دو فاکتور تعداد پیکسل و تراکم آن‌ها بستگی دارد. هرچقدر که تعداد پیکسل‌ها بیشتر باشد، جزئیات تصاویر در صفحه‌نمایش هم به مراتب بیشتر خواهد بود. تعداد پیکسل و تراکم معمولا ارتباط مستقیمی با هم دارند. به این معنی که اگر با ابعاد ثابت، تعداد پیکسل‌ها افزایش پیدا کند، به همان نسبت میزان تراکم تصاویر هم بیشتر خواهد شد.

   ویدیو وال ادارات

    

    

   پورت ورودی ویدیو وال را به چه دستگاه‌هایی می‌توان متصل کرد؟

    

   به طور کلی، ویدیو وال‌ها دارای انواع پورت‌های ورودی هستند و می‌توانند هر نوع نیازی را برطرف کنند. از جمله انواع پورت‌های ورودی ویدئو وال‌ها می‌توان به DisplayPort I/O، LVDS، DVI(DVI-I)، VGA(DB-15)، HDMI و RS485 اشاره کرد.

   M
   کابل hdmi

   اجزا تشکیل دهنده ویدیو وال ها

    

   به طور کلی اجزای تشکیل دهنده ویدیو وال ها به 3 دسته تقسیم می شود که هر کدام از آنها برای نمایش یک تصویر با کیفیت تاثیر مستقیم دارد.

    

   صفحه نمایش ویدیو وال: اولین و مهم ترین بخش تشکیل دهنده یک ویدیو وال صفحه نمایش آن است.این صفحات با توجه به نیاز مصرف کننده و محل نصب آن در ابعاد و اندازه های مختلفی طراحی می شود.


   نرم افزار: دومین بخش از اجزای تشکیل دهنده ویدیو وال بخش نرم افزاری آن است که باید نرم افزاری با رابط کاربری ساده و آسان داشته باشد تا کاربر بتواند به راحتی محتوای مورد نظر خودش را کنترل و از طریق ویدیو وال نمایش دهد. نرم افزار VIDEO WALL از طریق پنل مدیریت به کاربر امکان دسترسی به تصاویر در حال پخش را می دهد. این نرم افزار ها قابلیت های مختلفی برای پخش تصاویر، بزرگ نمایی، برش تصویر، روشنایی،غلظت رنگ دارد و تغییر مقیاس تصویر را برای کاربر فراهم میکنند.


   کنترلر ویدیو وال: کنترلر دستگاهی است که وظیفه آن کنترل محتوا ورودی به نمایشگر را بر عهده دارد. این کنترلر ها می توانند تصاویر مختلفی از منابع گوناگون از جمله دوربین های ویدیوئی،کامپیوتر ها و پلیر ها را دریافت کنند و در پنل مدیریت نرم افزار ویدیو وال در دسترس کاربر قرار دهند. پس از آن کاربر از طریق نرم افزار می تواند محتوا را کنترل و به نمایش بگذارد.

   دیاکو ال ای دی

   چرا برای خرید ویدیو وال، دیاکو را انتخاب کنیم؟

   دلایل زیادی در کنار هم باعث می‌شوند تا دیاکو به بزرگ‌ترین مرجع خرید تلویزیون شهری و ویدیو وال تبدیل شود. از جمله دلایل انتخاب این مجموعه:

   •کیفیت مناسب محصولات

   همان‌طور که پیش‌تر به این نکته اشاره شد، در حال حاضر برندهای مختلفی انواع ویدئو وال را تولید و به بازار عرضه می‌کنند. در این میان، دیاکو به عنوان یک برند داخلی، از متریال باکیفیت در ساخت محصولات خود استفاده می‌کند.

   •قیمت مناسب محصولات

   یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود تا دیاکو را برای خرید ویدئو وال انتخاب کنید، قیمت مناسب محصولات است. به دلیل تولید در داخل کشور، مبلغی بابت گمرک و مسائل این‌چنینی به ارزش اصلی محصول اضافه نمی‌شود. شما می‌توانید انواع ویدئو وال را از دیاکو با قیمت مناسب تهیه کنید. محصولات مجموعه ما با رقابتی‌ترین قیمت ارائه می‌شوند و می‌توانید قیمت محصولات ما را با مجموعه‌های دیگر مقایسه و سپس خرید کنید.

   نمونه کار ویدئو وال دیاکو
   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟