ال ای دی سه بعدی

    

   بیلبوردهای سه بعدی جذاب ترین و ترند ترین ابزار تبلیغاتی در جهان 

    

   در طول روز ما تحت تاثیر تبلیغات به شکل های مختلف خود هستیم؛ چه تعدادی از آن تبلیغات در ذهن ما ماندگار می شود؟ اگر می خواهید نسبت به هرنوع تبلیغی برتری داشته باشید و هرگز ازخاطر مخاطب پاک نشوید تلویزیون سه بعدی بهترین انتخاب برای شماست. در مدت زمان کوتاه می توانید تجربه ای جدید به کاربران دهید و تبلیغاتی موثر داشته باشید. اگر تبلیغ‌کنندگان نتوانند در این مدت زمان کوتاه نظر مخاطبین را جلب کنند، زمان طلایی را از دست داده اند و به فراموشی می روند، به همین دلیل است که بسیاری از برند های معروف از تبلیغات سه بعدی استفاده می کنند.

   ال ای دی سه بعدی

   نمایشگر سه بعدی چیست؟

   بیلبورد های سه بعدی جدیدترین نمایشگر دیجیتال ال ای دی است که می تواند جلوه های سه بعدی فیلم پخش کند. نمایشگر LED سه بعدی را با چشم بدون عینک می توان تماشا کرد.

   تلویزیون شهری سه بعدی جلوه های انیمیشن سه بعدی بسیار واقعی را پخش می کند. می تواند محتوا و خلاقیت برند را به خوبی به نمایش بگذارد تا نظر مخاطب را به خود جلب کند.

   بیلبورد سه بعدی
   اولین بیلبورد سه بعدی ایران

   بیلبورد دیجیتال سه بعدی چگونه کار می کند؟

   اصل بصری ویدیوی سه بعدی چشم غیرمسلح در این است که پیکسل های مربوط به چشم چپ و راست را به ترتیب به چشم چپ و راست نشان می دهد و از سد اختلاف دید( Parallax Barrier ) برای تولید یک تصویر سه بعدی استفاده می کند

   وقتی تصویر یا شیئی را می بینیم، محتوای دریافتی چشم چپ و راست ما متفاوت است و حتی وقتی چشم چپ یا راست خود را می بندیم، موقعیت و زوایای اشیا با چشم چپ و راست نیز متفاوت است.

   اثر استریوسکوپی سه بعدی که توسط این فناوری تولید می شود، تصویربرداری است که در مغز با استفاده از اختلاف دید  چشم چپ و راست ایجاد می شود.

   فناوری سد اختلاف دید( Parallax Barrier )برای ایجاد یک تلویزیون سه بعدی با چشم غیرمسلح استفاده می شود زیرا نیاز بینندگان را به استفاده از عینک از بین می برد و تماشای محتوای سه بعدی را برای افراد راحت تر و راحت تر می کند.

    

   چشم های چپ و راست در مقابل نمایشگر  قرار دارند که از یک لایه مات و مجموعه ای از شکاف های دقیق با فاصله تشکیل شده است. پیکسل های مربوط به چشم چپ و راست به ترتیب به چشم چپ و راست نمایش داده می شوند و اصل اختلاف منظر برای ایجاد حس عمق از طریق سد اختلاف دید استفاده می شود و یک تصویر استریو سه بعدی ارائه می دهد.

   پروژه های دولتی

    

   محتوای ویدئویی سه بعدی

   صفحه موج سه بعدی از سایه پس زمینه به عنوان یک خط مرجع سه بعدی ایستا استفاده می کند و این توهم را ایجاد می کند که امواج متحرک از طریق صفحه پخش می شوند.

   تبلیغات سه بعدی در تهران
   سه بعدی

    

   تبدیل ویدیوی دو بعدی به سه بعدی

   با استفاده از خطوط سفید، تصویر معمولی را به لایه‌های مختلف تقسیم کنید، سپس به مؤلفه انیمیشن اجازه دهید تا خطوط سفید را "شکاف کند".

   سه بعدی
   تابلو ال ای دی سه بعدی

   مزایای بیلبورد سه بعدی

   • اولین و بزرگترین بیلبورد سه بعدی جهان که در کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت رسیده، در میدان تایمز نیویورک نصب شده است. این نمایشگر سه بعدی، علاوه بر زیبایی بصری، شهر بی‌نظیر و پرجمعیت نیویورک را به خاطر می‌آورد و به نماد این شهر تبدیل شده است.

   امروزه در شهرهای بیشتری، فرهنگ شهری و محتوای خلاقانه از طریق تابلو تبلیغاتی سه بعدی قابل مشاهده با چشم غیر مسلح به نمایش در‌می‌آید. نمایش این محتواها، به نوعی یادآور میراث تاریخی و فرهنگی منحصر به فرد آن شهر است.

   •  تبلیغات «وایرال یا پربیننده»

   جلوه‌های بصری سه‌بعدی و همه‌جانبه، به سرعت توجه افراد را به خود جلب می‌کنند. حتی ممکن است جذابیت دیوانه‌کننده و جلب توجه مردم به این تبلیغات جذاب موجب ایجاد ترافیک در خیابان‌ها شود.

   • افزایش سریع ارزش برند

   تابلو ال ای دی سه بعدی می‌توانند نظر بسیاری از مخاطبین را به خود جلب کنند. این جذابیت و گیرایی موجب می‌شود که توجه تعداد زیادی از افراد، به سرعت به آن برند جلب شود. در نتیجه، ارزش آن برند به سرعت افزایش می‌یابد.

   • بازگشت سرمایه از طریق تبلیغات

   هر چه تأثیرگذاری و جذابیت محتوای تبلیغاتی بیشتر باشد، بازدهی درآمد تبلیغات بیشتر خواهد بود. به همین دلیل، بیشتر تبلیغ‌کنندگان تمایل دارند که تبلیغات آنها در مناطق پرجمعیت و خیابان‌های تجاری پخش شود. حتی اگر اجاره تبلیغات در این مکان‌ها گران‌تر باشد، باز هم پرداخت این هزینه برای صاحبان مشاغل مقرون به صرفه خواهد بود.

   اگر مکان مناسبی را برای نصب نمایشگر LED در نظر دارید، هرچه سریعتر نسبت به خرید بیلبورد سه بعدی اقدام کنید.
   با ما تماس بگیرید 👈 09128756535

   عوامل موثر بر قیمت بیلبورد سه بعدی :

    ابعاد و اندازه: هر چه بیلبورد بزرگتر باشد، گرانتر خواهد بود.

   رزولوشن تصویر: گام پیکسل کوچکتر باشد وضوح تصویر بالاتر رفته و عملکرد بصری بهتری  ایجاد می کند.

   پیچیدگی طراحی: طرح های پیچیده سه بعدی که به مواد تخصصی یا تکنیک های مونتاژ نیاز دارند می توانند هزینه را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

   قطعات بکار رفته : نوع ماژول، پاور سوئیچینگ، کارت کنترل، کابینت از اصلی ترین عوامل موثر بر قیمت نمایشگر سه بعدی هستند

   نصب و نگهداری: هزینه نصب و نگهداری مداوم.

   هزینه تولید فیلم سه بعدی : هرچه محتوای تبلیغات پیچیده‌تر باشد، هزینه تولید آن (به ویژه هزینه تولید جزئیات آن) بیشتر است.

   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه نمایشگر سه بعدی، لطفاً با تیم ما مشورت کنید تا برآورد دقیق تری از هزینه بر اساس نیازها و نیازهای خاص خود دریافت کنید.

    

   عوامل موثر بر قیمت ویدئو سه بعدی :

    ابعاد و اندازه: هر چه بیلبورد بزرگتر باشد، گرانتر خواهد بود.

   رزولوشن تصویر: گام پیکسل کوچکتر باشد وضوح تصویر بالاتر رفته و عملکرد بصری بهتری  ایجاد می کند.

   پیچیدگی طراحی: طرح های پیچیده سه بعدی که به مواد تخصصی یا تکنیک های مونتاژ نیاز دارند می توانند هزینه را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

   قطعات بکار رفته : نوع ماژول، پاور سوئیچینگ، کارت کنترل، کابینت از اصلی ترین عوامل موثر بر قیمت نمایشگر سه بعدی هستند

   نصب و نگهداری: هزینه نصب و نگهداری مداوم.

   هزینه تولید فیلم سه بعدی : هرچه محتوای تبلیغات پیچیده‌تر باشد، هزینه تولید آن (به ویژه هزینه تولید جزئیات آن) بیشتر است.

   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ال ای دی سه بعدی، لطفاً با تیم ما مشورت کنید تا برآورد دقیق تری از هزینه بر اساس نیازها و نیازهای خاص خود دریافت کنید.

    

   نمایشگر سه بعدی

   با مراجعه به صفحه تلویزیون شهری از مزایای آن در کسب و کار خود بهره مند شوید

   با مراجعه به صفحه تلویزیون شهری از مزایای آن در کسب و کار خود بهره مند شوید

   قیمت بیلبورد سه بعدی

   هزینه محتوای بیلبورد سه بعدی به چه  عواملی  بستگی دارد

   پیچیدگی ویدئو:

   جلوه های بصری یک ویدیو به شدت به پیچیدگی محتوای سه بعدی آن بستگی دارد. با افزایش پیچیدگی، هزینه تولید نیز افزایش می یابد، به دلیل تعداد بیشتری از جزئیات که باید به آن پرداخته شود.

   مدت زمان:  

   هزینه تولید ویدیو مستقیماً با طول فیلم نهایی مرتبط است. تولید ویدیوهای طولانی‌تر معمولاً گران‌تر است و در برآورد هزینه‌ها باید زمان تولید را در نظر گرفت.

   پیچیدگی تولید:

    تولید یک ویدیو معمولاً شامل پنج مرحله است: تعریف الزامات، برنامه ریزی، ایجاد محتوا، بررسی و ویرایش، و تایید نهایی. هر یک از این مراحل به پیچیدگی کلی فرآیند تولید می افزاید و می تواند بر هزینه نهایی تأثیر بگذارد.

   کاربرد بیلبورد سه بعدی

   تلویزیون های سه بعدی، محتوای ویدیویی را در مکان‌های شلوغ و پرجمعیت، مانند مجتمع‌های تجاری و خیابان‌های پر رفت و آمد و غیره به نمایش می‌گذارند.

   تابلو ال ای دی سه بعدی، نه تنها برای استفاده در فضای باز، بلکه برای استفاده در مکان‌های مسقف نیز مناسب هستند. کابردهای این ابزار تبلیغاتی، بسیار گسترده است. می‌توان در مکان‌های زیر از این نمایشگرها استفاده کرد:

   1. مراکز تجاری،
   2. موزه‌ها و  نمایشگاه‌ها،
   3. ایستگاه‌های راه‌آهن و لابی فرودگاه‌ها،
   4. نمایشگاه‌ها و محل برگزاری رویدادهای مختلف،
   5. اتاق‌های کنفرانس و هتل سطح بالا و گران‌قیمت،
   6. صنعت فیلمسازی

   نمایشگر سه بعدی دیاکو

    

   نمایشگر سه بعدی دیاکو بزرگ ترین المان سالن در نمایشگاه بین المللی تبلیغات و بازاریابی 1402 بود که سروصدا زیادی کرده بود. ال ای دی سه بعدی المانی جذاب و پر قدرت در صنعت تبلیغات است که سبک جدیدی از تبلیغات و بازاریابی است و علاقه مندان بسیاری دارد.

   نمایشگر سه بعدی دیاکو که به صورت منحنی اجرا شد عمق تصویر و بعد های آن را به خوبی نشان می داد و از زاویه های مختلف قابل دید برای بازدید کنندگان بود. متراژ این نمایشگر  حدود 40 متر مربع بود که 4.5 متر عرض و 9 متر طول آن بود.

   دیاکو توانایی اجرای هرنوع نمایشگر سه بعدی در ابعاد و اشکال مختلف را دارد و شما می توانید نمایشگر سه بعدی اختصاصی خود را به دیاکو بسپارید.

   تلویزیون سه بعدی در تهران
   بیلبورد سه بعدی
   تبلیغات سه بعدی
   نمایشگر سه بعدی تبلیغاتی

   چگونه یک بیلبورد سه بعدی می‌تواند در یک زمان کوتاه موجب افزایش سود شما شود؟

    

   . تاثیر اینفلوئنسرها

   پخش محتوای تبلیغاتی با استفاده از  نمایشگر LED خوب و باکیفیت، موجب ایجاد یک موقعیت برد-برد برای تبلیغ‌کننده و مشتری خواهد شد. از یک سو، استفاده از اینفلوئنسرها در بیلبوردهای تبلیغاتی، موجب افزایش میزان بازدید و جلب توجه مردم به یک برند خاص می‌شود. از سوی دیگر، جلوه بصری نمایشگرهای سه بعدی تجربه جدیدی را بینندگان به ارمغان می‌آورند که موجب جلوه‌گری در چشم مخاطبان و جلب توجه بیشتر آنها می‌شود. 

   بیلبورد سه بعدی در ایران

   2. نمایشگرهای سه بعدی، به عنوان یک روش جذاب برای تبلیغات

   از سال 2020 به بعد، نمایش تبلیغات درتابلو سه بعدی محرک یکی از جذاب‌ترین روش‌های مورد استفاده برای تبلیغات تبدیل شد. این شیوه تبلیغات، به یک رویه تبلیغاتی محبوب در کشورهای مختلفی از جمله ایالات متحده، ژاپن، کره جنوبی، چین و سایر کشورها تبدیل شده است.

   اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که هنوز برای تبلیغات از این بیلبوردهای تبلیغاتی استفاده نمی‌شود یا هنوز استفاده از آنها رایج نشده است، شما می‌توانید به عنوا ن اولین برند، استفاده از نمایشگرهای سه بعدی قابل مشاهده با چشم غیرمسلح را امتحان کنید. هر شرکت یا برندی که برای اولین بار در یک شهر یا منطقه از این شیوه استفاده کند، برنده خواهد بود.

   تابلو تبلیغاتی سه بعدی

    

    

   3. تحریک و تقویت تعامل با کاربر

   امروزه استفاده از نمایشگرهای LED دو بعدی بسیار رایج است. آشنایی مخاطبان با برند و معرفی آن به کاربران، بدون استفاده از خلاقیت و تبلیغات بازاریابی به سادگی امکان‌پذیر نخواهد بود.

   در حال حاضر، ال ای دی سه بعدی به سرعت می‌توانند توجه مخاطبین را به خود جلب کنند و موجب افزایش نرخ مشارکت شوند.

   LED 3D

   4. درآمدزایی بیشتر

   بسیاری از افراد و صاحبان کسب و کارها، به دلیل گران بودن تابلو تبلیغاتی سه بعدی و لزوم سرمایه‌گذاری زیاد در این نمایشگرها، از خرید یا اجاره آن صرفن ظر می‌کنند. اما افرادی که دارای دید اقتصادی بلندمدت هستند، به خوبی می‌دانند که به دلیل منحصر به فرد بودن شیوه تبلیغاتی مورد استفاده در این نمایشگرها، این ابزار می‌تواند تأثیر و راندمان تبلیغات را تا بیش از 83  درصد افزایش دهد. همین امر موجب می‌شود که شرکت‌های بیشتری تمایل به انجام تبلیغات با استفاده از این ابزار داشته باشند؛ فقط کافی است برای مشاهده بازگشت سرمایه و سود خود مدتی صبر کنند.

   بیلبورد سه بعدی ایران
   تلویزیون سه بعدی
   بیلبورد سه بعدی در ایران کجاست
   بیلبورد های سه بعدی
   بیلبورد تبلیغاتی سه بعدی
   تلویزیون شهری سه بعدی

   برخی از عوامل موثر در کیفیت نمایشگر های سه بعدی 

   پیکسل ها

   کنتراست

   محدوده مشاهده

   وزن led

   مقاومت در برابر آب وهوا

   محتوای بصری

   مصرف برق

   ادغام با محیط

   بیلبورد 3 بعدی
   تبلیغات 3 بعدی

   آینده  تلویزیون های سه بعدی

   تابلو ال ای دی سه بعدی بدون نیاز به عینک مخصوص، یک ابزار تجاری جدید است که رسانه‌های سنتی را وارد عصر جدیدی می‌کند. ترکیب استفاده از فناوری نمایشگر تری دی  و هنر نصب این نمایشگرها به صورت سفارشی سازی شده، موجب می‌شود که خروجی کار، به صورت یک تجربه بصری بدیع ارائه شود.

   این نمایشگرها در نسل های بعدی پیکسل های کوچکتر و رزولشن بالاتری قرار می گیرد و همچنین با توسعه فناوری بهبود کیفیت تصویر، سیستم کنترل اصلی نمایشگر LED سه بعدی نیز پایدارتر شده و بهبود بیشتری خواهد یافت. و در آینده نزدیک تعداد زیادی از برندها برای تبلیغ محصولات خود از این نمایشگرها استفاده خواهند کرد.

   همچنین در آینده، برای تحقق سناریوهای کاربردی جدید و تولید محتواهای خلاقانه و ایجاد حس عمیق فضایی و تجربه بصری فراگیر و جلب نظر مخاطبین، از فناوری‌های مختلف LED از قبیل AR، VR، و فناوری پروجکشن هولوگرافیک استفاده خواهد شد.

   در مجموع، در توسعه نمایشگرهای LED سه بعدی، به ترکیب جلوه‌های بصری و سایر فناوری‌ها توجه بیشتری خواهد شد. برندهای بیشتری از این فناوری برای تبلیغ محصولات خود استفاده خواهند کرد و محتوای نمایشی متنوع و خلاقانه‌تری در این نمایشگرها به نمایش در خواهد

   نتیجه

   نمایشگرهای LED سه بعدی تجربه بصری جذابی را به عابرین پیاده ارائه می دهند. روندها در حال تغییر هستند و کسب و کارهای بزرگ در حال تغییر از روش های مرسوم به روش های دیگر مانند دیوار ویدئویی LED سه بعدی هستند.

   صفحه نمایش LED سه بعدی از فناوری نمایش دو بعدی سنتی عبور می کند تا با ارائه یک تجربه بصری جدید توجه مخاطب را به خود جلب کند. این مسیر آینده نمایش تبلیغات در فضای باز و یکی از بهترین راه حل ها برای شما برای دستیابی به ارتقاء برند است.

    اگر ایده و برنامه خوبی دارید، چرا به خود فرصتی نمی دهید تا از مزایای بیلبورد سه بعدی استفاده کنید؟ مشتریان را جذب کرده و پیش رو باشید!

    

   دیاکو ال‌ ای‌ دی مرجع تخصصی تولید انواع نمایشگر های ال ای دی در ایران با بهره‌گیری از متخصصین جوان، با استفاده از بهترین قطعات نمایشگر های LED از برندهای معتبر این حوزه می تواند بیلبورد سه بعدی با بالاترین کیفیت را برای کسب و کار شما تولید کند.

    تمامی نمایشگر های LED با گارانتی دیاکو سرویس عرضه می‌شوند، ضمانت دیاکو سرویس شما می‌توانید به مدت 7 روز در صورت وجود هرگونه مشکلی، محصول خریداری شده را مرجوع کنید.

   دیاکو ال ای دی
   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟