”نمایشگرهای سه بعدی جذاب ترین و ترند ترین ابزار تبلیغاتی در جهان 

   ما معتقدیم یک تبلیغ جذاب اولین قدم برای جذب مشتری است که نمایشگر های سه بعدی، از این ویژگی به عالی ترین شکل برخوردار هستد.

   نمایشگرهای LED سه بعدی آینده صنعت تبلیغات در جهان هستند بطوری که آنها مظهر ارتباطات بصری قوی شناخته شده اند و از نظر بصری برای تمامی افراد بسیار جذاب هستند. آنها همچنین بهتر از راه های تبلیغات قبلی مانند تبلیغات بیلبورد، پوستر، حتی تابلو روان و تلویزیون شهری و غیره هستند و بیشترین بازده تبلیغاتی را به همراه دارند.

   یکی از بهترین ایده ها برای ایجاد یک نمایشگر LED سه بعدی بی نظیر، ترکیب هنر با تکنولوژی است. با استفاده از توانایی های خلاقانه سه بعدی می توانید یک شاهکار هنری بر روی ساختمان ها یا مراکز تجاری ایجاد کنید که افراد زیادی به خصوص گردشگران را به سمت خود جذب کنید. ترکیبی عالی از هنر و فناوری سه بعدی می تواند مکان هایی که به نمایشگر سه بعدی تجهیز شده اند را به یک نقطه گردشگری نیز تبدیل کند. 

    

    

   ¦ نمایشگر سه بعدی

   در دنیای امروز تاثیر تبلیغات در کسب و کارها مختلف مشخص شده است و تبلیغ کنندگان به مزایای آن دست یافته اند. همینطور که میدانید این تاثیر در افزایش فروش تاثیر مستقیم دارد. ممکن است اجرای آگهی تبلیغاتی هزینه های بالایی برای کسب و کار شما داشته باشد اما میتواند تاثیر مستقیم در فروش بیشتر و جذب مشتری داشته باشد.

   صفحه نمایش LED سه بعدی، یک صفحه نمایش LED است که به بینندگان اجازه می دهد از محتوای ویدیوی سه بعدی بدون استفاده از هیچ عینکی لذت ببرند.

   صفحه‌نمایش LED سه‌ بعدی اولین تصور قوی را ایجاد می‌کند. چیزی که باعث می شود توجهی را به خود جلب کند که تا حد زیادی به دلیل انیمیشن زنده و تصاویر براق صفحه نمایش است. چه به عنوان نورپردازی و چه به عنوان وسیله تبلیغاتی استفاده شود، بسیار خوب است. عابران پیاده قطعا جذب آن می شوند و برای تماشای کل ویدیو وقت می گذارند.

    

    

   ¦ نمایشگر LED سه بعدی بدون عینک چیست؟

   معمولاً وقتی برای فیلم سه بعدی به سینما می رویم از عینک های مخصوص سه بعدی استفاده می کنیم تا جلوه های بصری سه بعدی واقعی را بدست آوریم. در مقابل، یک صفحه نمایش LED سه بعدی یک نمایشگر LED است که به بینندگان اجازه می دهد تا از تصاویر سه بعدی واقعی با چشمان خالی لذت ببرند. این نمایشگر مانند نمایشگرهای LED سنتی، معمولاً در نمای ساختمان‌ها در فضای باز نصب می‌شود تا مشتریان بالقوه‌ای را که از آنجا می‌گذرند برای توقف و تماشای داستان‌های برند سه بعدی یا جزئیات محصول جذب کنند تا تأثیر عمیقی بر جای بگذارند.

   نمایشگر LED سه بعدی بدون عینک، نمایشگرهای سه بعدی ای هستند که برای مشاهده تصویر سه بعدی نیازی به عینک یا تجهیزات اضافی ندارند. بینندگان می توانند تصویر سه بعدی را با چشم خود بدون نیاز به عینک ببینند.

   صفحه نمایشگر های سه بعدی یک جلب توجه عالی است به خصوص اگر این اولین بار است که محتوای سه بعدی خیره کننده می بینند. وقتی موفق می شوید توجه را به خود جلب کنید؛ اولین قدم شما در ایجاد آگاهی در مسیر درست است.

   ►صفحه نمایش ال ای دی سه بعدی چگونه کار می کند؟

   صفحه نمایش LED سه بعدی در واقع ترکیبی از فناوری نمایش دیجیتال سه بعدی و صفحه نمایش LED انعطاف پذیر سنتی برای تولید تصاویر سه بعدی است. مردم می توانند از تصویر یا ویدیوی سه بعدی با چشم غیر مسلح لذت ببرند زیرا صفحه نمایش LED سه بعدی عمق متفاوتی از تصاویر را نشان می دهد به طوری که چشم انسان این توهم بصری را دارد که تصویر دو بعدی نمایش داده شده را به عنوان یک تصویر سه بعدی درک کند.

   ما با حس فضایی سه بعدی متولد شده ایم. هنگامی که چشمان ما یک شی را می بینند، به دلیل فاصله کم بین دو کره چشم، دو تصویر کوچک متفاوت ظاهر می شوند، که مغز را قادر می سازد مختصات فضایی بین اشیاء را محاسبه کند، بنابراین یک اثر سه بعدی ارائه می دهد. فناوری نمایش سه بعدی عینک نیز همین اصل را با جداسازی تصاویر و ارسال آنها به سمت چپ و راست بیننده برای دستیابی به جلوه سه بعدی اتخاذ می کند.

   نمایشگر LED سه بعدی با نمایشگرهای LED معمولی کاملاً متفاوت است. به خصوص از آنجایی که LED های معمولی دو بعدی بودند که کاملاً با فناوری سه بعدی نمایشگر LED سه بعدی متفاوت است. به همین دلیل است که تفاوت عمده بین نسخه های قدیمی نمایشگرهای LED با آخرین نمایشگرهای LED سه بعدی، دو بعدی و سه بعدی است

   ال ای دی های قدیمی دارای سطح صاف هستند. آنها برای اجرای محتوای دو بعدی طراحی شده اند. به همین دلیل، حتی اگر محتوا با فناوری سه بعدی تولید شود، باز هم اثر سه بعدی روی LED های دو بعدی ایجاد نمی کند. آنها در زاویه 90 درجه قرار می گیرند تا محتوای دو بعدی را اجرا کنند. نور فقط در دو بعد ساطع می شود.

   ال ای دی های سه بعدی ال ای دی میکروسیم هستند. نور به صورت سه بعدی ساطع می شود که باعث می شود تصویر جلوه ای سه بعدی ایجاد کند. این LED ها سطح صافی ندارند و در زاویه 90 درجه قرار نمی گیرند. محتوای تولید شده برای این نمایشگرها به ویژه با جلوه سه بعدی تولید می شود.

    

   تفاوت بیلبورد های سه بعدی با ویدیو مپینگ چیست؟
     برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ویدیو مپینگ مراجعه کنید .

    

    

    

   چرا باید از نمایشگر سه بعدی استفاده کنیم؟

   حس سه بعدی:

   صفحه نمایش LED سنتی نمی تواند یک تصویر واضح و سه بعدی مانند یک صفحه نمایش LED سه بعدی با چشم غیر مسلح ارائه دهد. با یک تصویر سه بعدی، چه تاثیر بصری و چه تجربه حسی، باید حتی بهتر باشد.

    

    جلوه تبلیغاتی:

   در مقایسه با نمایشگرهای LED معمولی که در همه جای بازار دیده می شوند، داشتن تلویزیون های سه بعدی تمام رنگی باید جذابیت بیشتری خواهد داشت. بسیاری از مردم نمی توانند برای بررسی و بازدید به آنجا مراجعه کنند تا به اثرات تبلیغاتی فوق العاده ای دست یابند.


   انتشار پیام برند:

   نمایشگرهای LED در طول سال ها برای تبلیغات مورد استفاده قرار گرفته اند. اما استفاده از آن برای انتقال پیام برندتان به شما در ایجاد ارزش برند کمک می کند و مخاطبان می توانند بیشتر با تصویر برند شما ارتباط برقرار کنند.


   پیشگامی در فناوری جدید:

   وقتی فناوری جدید به جریان اصلی تبدیل می شود، عموم مردم دوست دارند. هنگامی که شما فناوری جدید را رهبری می کنید و از آن برای برقراری ارتباط بصری با مخاطبان استفاده می کنید، توده ها شروع به دیدن نمایشگر به عنوان یک بنای تاریخی می کنند تا یک تبلیغ!

    

   نشانه های جغرافیایی:

   به دلیل منحصر به فرد بودن نمایشگر سه بعدی بدون عینک، تبدیل شدن به یک نشانه جغرافیایی محلی آسان است. به عنوان مثال، سیچوان، که در چین با ویژگی های تند خود طنین انداز می شود، یکی دیگر از ویژگی های محبوب آن است که تعداد کل نمایشگرهای سه بعدی آن همیشه از شهرهای دیگر جلوتر بوده است.


   رفتن به سمت زیبایی شناسی:

   ما به عنوان انسان، زیبایی را دوست داریم. اجازه ندهید صفحه نمایش ال ای دی شما فقط یک روش تبلیغاتی دیگر برای عموم باشد. در عوض، از آن استفاده کنید تا با در نظر گرفتن زیبایی‌ شناسی و ایجاد محتوای سه‌بعدی جذاب، تجربه‌ای بصری به عموم ارائه دهید.

   دسترسی به مشتریان آنلاین و آفلاین:

   شما تبلیغ خود را بصورت حضوری و آفلاین نمایش می دهید، مخاطبین شما هم محتوای جذاب شما رو به در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک میگذراند ودر مورد آنها نظر می دهند که باعث بیشتر دیده شدن تبلیغات شما می شود.

   صفحه نمایش تمام رنگی LED دارای مزایای صرفه جویی در انرژی، حفاظت از محیط زیست، وضوح بالا، روشنایی بالا، عملکرد راحت و غیره است و در سال های اخیر به سرعت توسعه یافته است. مقیاس کاربرد نیز گسترده تر می شود. از رسانه های تبلیغاتی در فضای باز، اجاره صحنه، هتل ها، اتاق های کنفرانس، اماکن ورزشی و غیره.

   ►برخی از عوامل موثر در کیفیت نمایشگرهای سه بعدی:

    

   • پیکسل ها

   ال ‌ای ‌دی‌هایی که پیکسل‌ های کافی ندارند، واقعا جزئیات را به خوبی و با کیفیت نشان نمی دهند. این مشکلی است که نمایشگرهای LED سه بعدی نباید داشته باشند. ال‌ای‌دی‌های فضای باز با تعداد پیکسل‌های زیاد بهترین گزینه برای دستیابی به جلوه سه‌بعدی با چشم و دید طبیعی روی نمایشگر LED هستند.

    

   • کنتراست و HDR

   نمایشگرهای LED سه بعدی تجربه بصری با کیفیتی را ارائه می دهند. محدوده کنتراست، HDR و مقیاس خاکستری اساساً برای دستیابی به بالاترین کیفیت محتوای سه بعدی نمایش داده شده روی صفحه مهم هستند. به همین دلیل، LED های سه بعدی باید کنتراست بالا و محدوده داینامیکی بالایی داشته باشند تا وضوح و عمق در محتوای نمایش داده شده ایجاد شود.

    

   • محدوده مشاهده

   LED های سه بعدی در فضای باز در مکان های عمومی تجاری قرار می گیرند. این LED های فضای باز باید محدوده دید بهتری داشته باشند به طوری که صرف نظر از زاویه یا فاصله ای که در آن ایستاده اند، بتوانند محتوای ویدئویی سه بعدی را مشاهده کنند. نمایشگرهای قوسی شکل و بزرگ برای این منظور بهترین هستند.

    

   • وزن LED

   هنگام خرید یک ال ای دی سه بعدی، باید در نظر داشته باشید که کجا آن را نصب می کنید. همه ساختمان ها نمی توانند نمایشگرهای LED سنگین را تحمل کنند. بهترین گزینه نصب LED سبک وزن است. نه تنها با ثبات کار می کند، بلکه نگهداری آن نیز آسان تر خواهد بود.

    

   • مقاومت در برابر آب و هوا

   LED های فضای باز شاهد آب و هوای زیادی هستند. یک صفحه نمایش LED خوب باید مقاوم در برابر آب، ضد خوردگی و گرد و غبار باشد. ال ای دی ها باید قادر به مقاومت در برابر تمام شرایط آب و هوایی مانند باران، طوفان و برف بدون از دست دادن هیچ عنصری در عملکرد باشند.

    

   • محتوای بصری

   اگرچه LED خود نقش مهمی در موفقیت آن ایفا می کند، محتوای ویدیویی مهم ترین چیزی است که باید در نظر گرفته شود. محتوایی که نمایش داده می شود باید از نظر بصری دلپذیر باشد و باید دارای جلوه های منحصر به فردی باشد تا مشاهده LED را به یک تجربه بصری استثنایی تبدیل کند.

    

   • مصرف برق

   ال ای دی ها انرژی مصرف می کنند. از آنجایی که LED ها 24/7 کار می کنند، باید میزان انرژی مصرفی آن را در نظر بگیرید. ال ای دی های بزرگ به دلیل مصرف برق تاثیر زیادی بر بودجه کلی شما خواهند داشت، بنابراین شما فقط باید روی LED های بزرگ برای مشاغل در مقیاس بزرگ سرمایه گذاری کنید.

    

   • ادغام با محیط

   محتوای ویدیویی باید به راحتی با محیط ادغام شود. اگرچه ما می خواهیم LED ها مردم را جذب کنند، اما نمی خواهیم که باعث حواس پرتی غیر ضروری شود. همچنین، اگر محتوا به راحتی یکپارچه نشود، عموم به زودی علاقه خود را از دست خواهند داد. به همین دلیل است که محتوا باید به زیبایی مکان بی افزاید.


    

   ”الزامات فنی برای صفحه نمایش LED سه بعدی

    

   از نظر سخت افزاری، نمایشگر LED تخت معمولی برای ارائه جلوه های سه بعدی دشوار است زیرا تصاویر رندر شده نمی توانند از طریق ساختار نوری وارد چشم چپ و راست انسان شوند تا اختلاف منظر ایجاد شود. بنابراین، نمایشگر LED سه بعدی به یک صفحه نمایش LED انعطاف پذیر نیاز دارد که بتوان آن را با زاویه راست 90 درجه یا قوس دایره ای نصب کرد. علاوه بر این، فناوری نمایش سه بعدی با چشم غیر مسلح به جزئیات تصویر توجه بیشتری می کند. برای دستیابی به جلوه نمایش بهتر، سخت افزار نمایشگر نیاز به دستیابی به کنتراست بهتر و محدوده داینامیکی بالا HDR دارد، بنابراین صفحه نمایش LED در فضای باز که برای فناوری نمایش سه بعدی استفاده می شود باید روشنایی بالا و نرخ تازه سازی بالایی داشته باشد.

   از نظر نرم افزاری، صفحه نمایش LED تبلیغات در فضای باز سه بعدی باید از کد گذاری ویدئویی HD و عمق رنگ بالا پشتیبانی کند و بتواند با چندین نرم افزار واردات و پخش ویدئو سازگار شود.

    


    

    

    

   نرم افزار – محتوای سه بعدی

   برای ایجاد جلوه خیره کننده ظاهر سه بعدی به محتوای سه بعدی نیاز دارید. این چیزی است که ما باید برجسته کنیم. صفحه نمایش LED سه بعدی بدون عینک ابزار نمایش جادویی نیست که بتواند هر محتوا را به طور خودکار به محتوای سه بعدی تبدیل کند. ما می خواهیم آن را تقویت کننده بنامیم. این ابزار یا نمایشگری است که تنها زمانی می تواند تجربه مشاهده سه بعدی را افزایش دهد که محتوای مناسب را داشته باشید.

   بنابراین، کجا می توانیم محتوای سه بعدی را جستجو کنیم؟ چگونه می توانیم یکی بسازیم؟ به دنبال شرکت رسانه دیجیتال یا استودیو تولید پست باشید. اینها تولیدکنندگان محتوای حرفه ای هستند که می توانند به ایجاد مناسب ترین محتوا برای صفحه نمایش LED سه بعدی کمک کنند.

   به منظور ایجاد یک افکت سه بعدی از یک تصویر دو بعدی، استودیو تولید می تواند از برخی تکنیک ها یا ترفندها استفاده کند. آنها می توانند با اندازه، سایه، فاصله و پرسپکتیو بازی کنند تا حس عمق سه بعدی ایجاد کنند. یک مثال بسیار ساده، به مربع زیر نگاه کنید. قبل از اضافه شدن سایه صاف به نظر می رسد. هنگامی که یک سایه وجود دارد، به نظر می رسد مربع در بالای پس زمینه شناور است. یک حس فاصله بین مربع و پس زمینه وجود دارد.

   و البته، مهم ترین ارزش هایی که یک استودیوی تولید می تواند ارائه دهد سفارشی سازی و خلاقیت است. ایده خود را با آنها در میان بگذارید و آنها به شما کمک می کنند تا پیام خود را به خلاقانه ترین شکل ممکن ارائه دهید.

   سخت افزار - صفحه نمایش LED

   یک صفحه نمایش LED در ماهیت خود دو بعدی است. ویدیو از طریق صفحه تخت نمایش داده می شود و حتی اگر محتوا یک محتوای سه بعدی باشد، ظاهر سه بعدی ایجاد نمی کند. برای دستیابی به ظاهر سه بعدی، باید دو صفحه نمایش LED را با زاویه 90 درجه در کنار یکدیگر نصب کنیم.

   یک صفحه نمایش LED تخت همیشه فقط یک نمای واحد از تصویر را نشان می دهد. از آنجایی که اکنون دو صفحه نمایش LED داریم که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند، می توانیم نمای جلو را در سمت راست و نمای سمت چپ را در صفحه سمت چپ نشان دهیم. هنگامی که یک ویدیو در حال پخش است، کاربران اکنون می توانند دو طرف تصویر را همزمان ببینند. بنابراین، هنگامی که کاربران به یک شی با ابعاد بیشتر نگاه می کنند، حس فضای سه بعدی را ایجاد می کند.

    

    

   نتیجه

   نمایشگرهای LED سه بعدی تجربه بصری جذابی را به عابرین پیاده ارائه می دهند. روندها در حال تغییر هستند و کسب و کارهای بزرگ در حال تغییر از روش های مرسوم به روش های دیگر مانند دیوار ویدئویی LED سه بعدی هستند.

   صفحه نمایش LED سه بعدی از فناوری نمایش دو بعدی سنتی عبور می کند تا با ارائه یک تجربه بصری جدید توجه مخاطب را به خود جلب کند. این مسیر آینده نمایش تبلیغات در فضای باز و یکی از بهترین راه حل ها برای شما برای دستیابی به ارتقاء برند است.

   صفحه نمایش سه بعدی LED بدون عینک ترکیبی از هنر و فناوری است. هنر نحوه ارائه پیام یا ایده خود است. فناوری چیزی است که به ارائه شما کمک می کند. خلاقیت یک جنبه مهم در هر کسب و کاری است. بنابراین، اگر ایده و برنامه خوبی دارید، چرا به خود فرصتی نمی دهید تا از مزایای ارائه شده توسط صفحه نمایش LED سه بعدی بدون عینک استفاده کنید؟ اکنون مشتریان را جذب کرده و برنده شوید!


   دیاکو ال‌ ای‌ دی مرجع تخصصی تولید انواع نمایشگر های ال ای دی در ایران با بهره‌گیری از متخصصین جوان، بهترین قطعات تلویزیون سه بعدی را از برندهای معتبر این حوزه در کنار یکدیگر جمع‌آوری کرده است تا بتوانید انواع قطعات تلویزیون 3d را به‌راحتی با یکدیگر مقایسه کنید. تمامی نمایشگر های LED با گارانتی دیاکو سرویس عرضه می‌شوند، ضمانت دیاکو سرویس شما می‌توانید به مدت 7 روز در صورت وجود هرگونه مشکلی، محصول خریداری شده را مرجوع کنید.

   همچنین می‌توانید از بخش‌های مختلف وب‌سایت، محصولات مرتبط با تلویزیون سه بعدی و تلویزیون شهری شامل کارت کنترل، پاور، کابینت و انواع لوازم جانبی موردنیاز را ثبت سفارش کنید.

    

   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟