استفاده از نمایشگر LED برای تبلیغات و برندسازی به دلیل توانایی آنها در دستیابی به طیف گسترده ای از مخاطبان و به جای گذاشتن تأثیر قوی بر روی مشتریان، به انتخاب اصلی برای اکثر شرکت ها تبدیل شده است و به شرکت ها اجازه می دهد تا رشد تجارت فوری و در زمان واقعی را مشاهده کنند. انواع مختلف نمایشگر ها امکان دستیابی به اهداف تجاری مختلف را برای شرکت ها فراهم می کند. به عنوان مثال، اگر می خواهید رشد کسب و کار خود را به روشی خلاقانه و شخصی افزایش دهید، یک گزینه عالی ایجاد یک صفحه نمایش LED انعطاف پذیر است. نمایشگر ال ای دی انعطاف پذیر در سال های اخیر به طور گسترده در سناریوهای مختلف تجاری مورد استفاده قرار گرفته است و به یکی از بهترین ابزارها برای سرمایه گذاری در ارتقای رشد کسب و کار تبدیل شده است.

   نمایشگر LED انعطاف پذیر چیست؟

    

   ماژول های انعطاف پذیر از PCB و مواد پلاستیکی با کیفیت بالا ساخته شده است که در آن پیکسل های LED تصویربرداری شده نهایی در آن قرار دارند و صفحه پنل دارای بسترهای عایق در دو طرف است تا از مدار ال ای دی در برابر آسیب محافظت کند. از آنجایی که مواد مورد استفاده برای ساخت این نوع نمایشگر بسیار انعطاف پذیر هستند، صفحه نمایش LED انعطاف پذیر، که به عنوان نمایشگر فلکسی بل  قابل خم شدن نیز شناخته می شود، می تواند در دستگاه های خلاقانه با هر شکل و اندازه ای سفارشی شود، که بزرگترین تفاوت آن با نمایشگر تخت LED معمولی است. نمایشگر های منعطف همچنان تصاویر واضح و چشم نوازی را به نمایش می گذارند، حتی اگر در حین نصب به هر گونه انحنای خم شوند، به دلیل خاصیت ارتجاعی بالا.

   اساساً، یک تلویزیون نرم برای جذب مشتریان جدید به کسب و کار شما مفید خواهد بود. و خرید آن ها راه ایده آلی برای ایجاد اثرات سازنده است که به طور مثبت کسب و کار شما را تقویت می کند. مزایای منحصر به فردی را که آن ها را از سایر انواع نمایشگرهای LED متمایز می کند، بررسی کنید.

   مزیت های نمایشگر انعطاف پذیر

    

    نمایش خلاق : با روش نصب مدولار، ماژول انعطاف پذیر را می توان به اشکال مختلف نامنظم برای نمایش خلاقانه طراحی کرد تا فضای هنری منحصر به فرد کسب و کار شما را برجسته کند. یک صفحه نمایشگر LED منعطف به شما اجازه می دهد تا خلاقیت خود را فراگیر کنید و به راحتی طرح هایی را ایجاد کنید که با کسب و کار شما و محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید سازگار باشد.

    

    سفارشی سازی: ماهیت انعطاف پذیر این ماژول به شما انعطاف پذیری زیادی می دهد تا خرید خود را از تولید کننده LED از نظر اندازه، شکل و گام پیکسل شخصی سازی کنید. با توجه به سهولتی که می‌توانید گام، روشنایی و شکل پیکسل‌ها را در این صفحه‌نمایش‌ها سفارشی کنید، ایجاد طرح‌های عالی که نیازهای مشتری شما را برآورده می‌کند و مخاطبانتان را با کسب‌وکارتان درگیر می‌کند، آسان خواهد بود.

   استفاده در پروژوه های ومکان های مختلف : این ماژول ها، به دلیل وزن سبک و سهولت در نصب و تعویض، می توانند به راحتی در هر سناریوی داخلی مانند داخل مراکز خرید، هتل ها، استادیوم ها، علاوه بر صحنه های بیرونی، کنسرت ها و غیره تعمیر شوند. ایجاد فضایی سرزنده برای تعامل با مخاطبان زنده.

    

    

    

    

    مناسب برای صفحه نمایش ال ای دی سه بعدی: صفحه نمایش های ال ای دی سه بعدی امسال به عنوان یک جهت جدید در فناوری نمایش، توجه و اثربخشی زیادی به خود جلب کرده است. برای ارائه یک جلوه بصری سه بعدی با چشم غیر مسلح، صفحه LED باید تا یک انحنای خاص (90 درجه) خم شود، که دقیقاً همان چیزی است که یک صفحه نمایش LED انعطاف پذیر می تواند به دست آورد. نمایشگر سه بعدی خوب است تا تاثیر بصری قوی تری را برای مخاطب به ارمغان بیاورد و نقش مهمی در ارتقای رشد کسب و کار و نفوذ برند شما ایفا کند.

    

    نصب و تعویض آسان: نصب نمایشگر به یک کابینت بسته محدود نمی شود. یک دیوار ویدئویی LED با اتصالات مغناطیسی هر یک از ماژول‌های مجزا که برای یکپارچگی پانل بدون درز به یکدیگر متصل می‌شوند، به دست می‌آید. حذف محدودیت‌های فضا و طراحی ضربه‌گیر مغناطیسی، نصب، تعویض، ذخیره‌سازی و حمل و نقل سریع صفحه نمایش LED را تضمین می‌کند. علاوه بر این، یک صفحه نمایش LED انعطاف پذیر از موادی ساخته شده است که برای مقاومت در برابر فشرده سازی شدید و مقاومت در برابر هر نوع پیچشی طراحی شده است، که برای کارهای سخت نصب که نیاز به پیچش های متعدد دارند، مفید است.

   وزن سبک : ماژول های انعطاف پذیر به دلیل نداشتن فریم در بدنه خود ، وزن آن سبک تر و نازک تر از ماژول معمولی است.

    

   نمایشگر های منعطف راه حلی نوآورانه برای رشد کسب و کار شما است. با این حال، از آنجایی که هر پروژه منحصر به فرد است و پروژه های مختلف به انواع مختلف ماژول ال ای دی نیاز دارند، انتخاب بهترین صفحه نمایش LED کار آسانی نیست. اگرچه، هنوز قوانین کلی وجود دارد که می توانید برای انتخاب بهترین صفحه نمایش LED انعطاف پذیر قبل از شروع هر پروژه ای به آنها مراجعه کنید.

    

    

   تفاوت های نمایشگر تخت با نمایشگر منعطف چیست ؟
   برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تلویزیون شهری  مراجعه کنید .

   چگونه نمایشگر های ال ای دی انعطاف پذیر را برای رونق کسب و کار خود انتخاب کنید؟

   1. محل ماژول را در نظر بگیرید

   اگر نمایشگر در پروژه های کاربردی در فضای باز استفاده می شود، باید روشنایی، دوام و وضوح صفحه نمایش LED را در نظر بگیرید. روشنایی یکی از تفاوت های قابل توجه بین نمایشگر LED داخلی و خارجی است. روشنایی ایندور چندین برابر نمایشگرهای فضای داخلی است زیرا نور شدید خورشید باعث می شود تصاویر روی صفحه نمایش LED ناخوانا یا کمتر روشن شوند. بنابراین، برای ارائه روشنایی فوق العاده بالا، صفحه نمایش LED منعطف که در فضای باز استفاده می شود، باید چندین LED روشن در یک پیکسل داشته باشد.

   علاوه بر این، نمایشگرها در فضای باز باید ضد نشت، ضد آب و مقاوم در برابر حرارت باشند، به ویژه برای مراحل عملکرد در فضای باز و دیوارهای بیرونی شیشه ای. نمایشگرهای LED در فضای باز به استاندارد IP65 ضد آب نیاز دارند، در حالی که نمایشگرهای داخلی فقط دارای رتبه IP20 هستند.بیشتر از آن، مخاطبان معمولاً صفحه‌های ال‌ای‌دی فضای باز را از فاصله‌ای دورتر و در نتیجه با وضوح پایین‌تر مشاهده می‌کنند، که برخلاف تلویزیون های ایتدور که به دلیل فاصله کوتاه بین بیننده و صفحه‌نمایش، وضوح بالایی لازم است. Pixel Pitch چگالی پیکسل ها را روی صفحه نمایش LED تعریف می کند. نمایشگرهای LED منعطف در فضای باز دارای گام پیکسل بزرگتر و وضوح کمتری هستند، در حالی که نمایشگرهای داخلی که برای مشاهده نزدیک به وضوح بالایی نیاز دارند، گام پیکسل کمتری دارند.

    

   2. سبک کسب و کار خود را در نظر بگیرید.

   تنها با انتقال تصاویر و ویژگی هایی که سبکی مشابه با کسب و کار شما دارند، می توانید اثری ماندگار در ذهن مخاطبان خود به جا بگذارید. بنابراین قبل از انتخاب یک تلویزیون انعطاف پذیر، باید سبک کسب و کار خود را ارزیابی کنید و اینکه چه تاثیری می خواهید با نمایشگرانعطاف پذیر داشته باشید. صفحه نمایش های LED انعطاف پذیر که به شکل های نامنظم از سقف آویزان شده اند، مملو از شخصیت و هرزگی هستند و برای مکان های سرگرمی مانند صحنه های فضای باز و کنسرت ها عالی هستند. از طرف دیگر، ماژول منعطف بلند و معمولی برای مراکز خرید مناسب هستند تا اطلاعات محصول را در قفسه ها نمایش دهند.

    

   3. یک سازنده صفحه نمایش LED قابل اعتماد را انتخاب کنید.

   صنعت نمایشگر LED در حال حاضر نسبتاً بالغ است، بنابراین هزاران تولید کننده در حال حاضر در بازار ظاهر شده اند. انتخاب یک سازنده LED قابل اعتماد برای پشتیبانی تجاری بعدی شما و همچنین قیمت ترجیحی صفحه این نوع تلویزیون ها مفید خواهد بود زیرا یک سازنده نمایشگر  ledقابل اعتماد به شدت کیفیت محصولات خود را کنترل می کند و متعهد به نوآوری های تکنولوژیکی برای ارائه راه حل های جامع تر برای صنعت فناوری صفحه نمایش است. .

   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟