تعرفه تبلیغات در تلویزیون شهری

   عمدتا هر عملی که هدف آن معرفی و دیده شدن یک محصول، خدمات و یا امکانات باشد تبلیغات خطاب میشود که روند آن در زندگی روزمره و در اثر تعامل با اجتماع محقق میشود. اگر بخواهیم به پیشینه و تاریخ تبلیغات نگاه کنیم اولین تبلیغات حدود چهار هزار سال قبل از میلاد مسیح از طریح ارتباطات بیانی یا نوشتاری بین انسان ها شروع شده است. و تا امروز به یکی از گسترده ترین و پر تب و تاب ترین بازار های ارتباطی تبدیل شده است، به طوری که در این روز ها تقریبا همه کسب و کار ها اعم از کوچکترین و جزئی ترین تا سرمایه گذاری های عظیم و پر هزینه از تبلیغات برای همه گیر شدن کالا و یا خدمات خود استفاده میکنند. برخی با یک آگهی جزئی و بدون هزینه بر روی شبکه های مجازی تبلیغات خود را ثبت میکنند، برخی دیگر از بزرگترین و پر بازتاب ترین نوع تبلیغات استفاده میکنند، مثلا تبلیغات در تلویزیون شهری. علت قرار گرفتن تلویزیون شهری به عنوان برترین و بزرگترین راه تبلیغات، تحقیقات چندین ساله محققان در این زمینه است. نصب تلویزیون شهری در پر تردد ترین نواحی شهر باعث می شود هر تبلیغ پخش شده در صفحه نمایش آن، توسط هزاران نفر دیده شود و دیده شدن اصل اول تبلیغات است .

   تعرفه تبلیغات در تلویزیون شهری بسته به شهر و ناحیه نصب تلویزیون شهری متفاوت است، مثلا در کلان شهر هایی مانند تهران و اصفهان قیمت های تبلیغ به طور میانگین چندین برابر شهرستان های دیگر است. پس محل نصب یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی تعرفه تبلیغات در تلویزیون شهری می باشد. عوامل دیگری مانند نوع آگهی، زمان پخش، تعداد دفعات تکرار آگهی و ابعاد تلویزیون شهری نیز بر محاسبه قیمت آگهی تاثیرگذار است.

    

   راه های استفاده از تبلیغات تلویزیون شهری :

   1-خرید تلویزیون شهری

   2- اجاره تلویزیون شهری

   3-همکاری با کانون های تبلیغاتی

    

   دانستن تعرفه تبلیغات در تلویزیون شهری شامل گزینه های اول ودوم نمی شود زیرا در آن دو حالت، شما مالک موقت یا دائم تلویزیون شهری هستید. اما در گزینه آخر یعنی همکاری با کانون های تبلیغاتی این امر صدق می کند. کانون های تبلیغاتی با صاحبان تلویزیون که گاهی ارگان ها و شهرداری ها و گاهی هم افراد معمولی هستند قرارداد می بندند و تبلیغات صاحبان مشاغل را بر روی آن ها پخش می کنند. حال این کانون های تبلیغاتی هستند که تعرفه تبلیغات بر روی تلویزیون های شهری را مشخص می کنند.

    

   شما جهت مشاوره در زمینه خرید یا اجاره انواع تلویزون شهری می توانید با کارشناسان و مشاورین دیاکو ال ای دی در ارتباط باشید.

   مدیر ۱۳۹۹/۱۰/۰۹

   عنوان جزئیات خبر

   توسط ادمین تاریخ

   Text

   نظرات

   چقدر خوب شد قالب جدید1 روز قبل
   ها یره روزگار همینه یک روز مییی یه روز میای پاسخ
   چقدر خوب شد قالب جدید1 روز قبل
   ها یره روزگار همینه یک روز مییی یه روز

   پیام خود را بگذارید

   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟