آر جی بی لینک RGBlink

   RGBlink تولید کننده محصولات ویدئویی حرفه ای پیشرو در جهان است که به توسعه و ساخت محصولات ویدیویی با کیفیت برای برنامه های حرفه ای AV  اختصاص داده شده است که ویدیوهای پیشرفته را برای طیف گسترده ای از بازارهای بصری قابل دسترس می کنند.

   • نوآوری

   شرکت rgb link  دائماً در حال نوآوری است تا قابلیت‌های جدیدی را برای پشتیبانی از نمایشگرهای ویدیویی مدرن از همه نوع ارائه دهند، و همچنین راه‌های جدیدی را برای فعال کردن موارد استفاده ایجاد می‌کنیم که طیف گسترده‌ای از سیگنال‌ها و فرمت‌های ویدئویی را برای نمایش در مسیر شما گرد هم می‌آورند.

   • فناوری

   سرمایه‌گذاری‌های این شرکت در تحقیق و توسعه - از جمله بزرگترین سرمایه‌گذاری‌ها در صنعت - قابلیت‌های پردازش ویدیوی بومی RGBlink را به طور مداوم گسترش می‌دهد. رویکرد آنها به توسعه مبتنی بر توانایی های تثبیت شده، تحقیقات مداوم و همکاری عمیق با شرکای سیلیکونی است.

   • امکانات

   محصولات شرکت آر جی بی  لینک فراتر از ویژگی ها و محدودیت های معمول با ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری است که امکان استفاده گسترده را فراهم می کند. و بسیاری از محصولات چند حالته هستند و از انواع برنامه ها و موارد استفاده از یک پلت فرم مشترک پشتیبانی می کنند.

   در سراسر تیم RGBlink، عمق و دم از دانش وجود دارد که فراتر از فناوری است و از تجربه تیم‌های پشتیبانی و مشتریان  برای ساخت محصولات و راه‌حل‌های بهتر استفاده می‌کند.

   RGBlink به‌عنوان متخصص در فناوری‌های پردازش ویدیو با تیم تحقیق و توسعه اختصاصی، توانایی منحصربه‌فردی برای کار با مشتریان برای ارائه سریع راه‌حل‌های نوآورانه برای برآورده کردن نیازهای پروژه‌های پرتقاضا دارد.

   RGBlink
   2
   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟