آر جی بی لینک RGBlink

   RGBlink تولید کننده محصولات ویدئویی حرفه ای پیشرو در جهان است که به توسعه و ساخت محصولات ویدیویی با کیفیت برای برنامه های حرفه ای AV  اختصاص داده شده است که ویدیوهای پیشرفته را برای طیف گسترده ای از بازارهای بصری قابل دسترس می کنند.

   • نوآوری

   شرکت rgb link  دائماً در حال نوآوری است تا قابلیت‌های جدیدی را برای پشتیبانی از نمایشگرهای ویدیویی مدرن از همه نوع ارائه دهند، و همچنین راه‌های جدیدی را برای فعال کردن موارد استفاده ایجاد می‌کنیم که طیف گسترده‌ای از سیگنال‌ها و فرمت‌های ویدئویی را برای نمایش در مسیر شما گرد هم می‌آورند.

   • فناوری

   سرمایه‌گذاری‌های این شرکت در تحقیق و توسعه - از جمله بزرگترین سرمایه‌گذاری‌ها در صنعت - قابلیت‌های پردازش ویدیوی بومی RGBlink را به طور مداوم گسترش می‌دهد. رویکرد آنها به توسعه مبتنی بر توانایی های تثبیت شده، تحقیقات مداوم و همکاری عمیق با شرکای سیلیکونی است.

   • امکانات

   محصولات شرکت آر جی بی  لینک فراتر از ویژگی ها و محدودیت های معمول با ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری است که امکان استفاده گسترده را فراهم می کند. و بسیاری از محصولات چند حالته هستند و از انواع برنامه ها و موارد استفاده از یک پلت فرم مشترک پشتیبانی می کنند.

   در سراسر تیم RGBlink، عمق و دم از دانش وجود دارد که فراتر از فناوری است و از تجربه تیم‌های پشتیبانی و مشتریان  برای ساخت محصولات و راه‌حل‌های بهتر استفاده می‌کند.

   RGBlink به‌عنوان متخصص در فناوری‌های پردازش ویدیو با تیم تحقیق و توسعه اختصاصی، توانایی منحصربه‌فردی برای کار با مشتریان برای ارائه سریع راه‌حل‌های نوآورانه برای برآورده کردن نیازهای پروژه‌های پرتقاضا دارد.

   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟