چیانگی Qiangli  

  Xiamen Qiangli Jucai Opto-Electronic Technology Co., Ltd به طور خلاصه( "Qiangli Jucai") که در سال 2004 تأسیس شد، یک شرکت با فناوری پیشرفته است که در تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات محصولات و راه حل های نمایشگر فوتوالکتریک LED مشغول به کار است.چیانگلی با زیربنای تولید بیش از 80000 متر مربع و نیروی انسانی 2000 نفری، پیشگام محصولات نمایشگر LED تمام رنگی، تک رنگ و دو رنگ است.

  شرکت چیانگلی عضو انجمن فوتوالکتریک

  شرکت چیانگلی عضوانجمن فوتوالکتریک فوجیان و شیامن است که برپایه ی مدیریت انسانی، محصول با کیفیت خوب با سیستم قیمت رقابتی و همچنین مشارکت مثبت و تعهد خود به جامعه، مانند "پتانسیل ترین شرکت Xiamen در سال 2012"، "شرکت برجسته"، افتخارات و شهرت های مختلفی را به دست آورده است از جمله برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای صرفه جویی در انرژی، «شرکت ستاره مالیاتی»، «سازمان پیشرفته تولید ایمنی»، گواهی پروژه ملی مشعل و سایر عناوین و جایزه افتخاری.

  محصولات نمایشگر LED چیانگلی گواهینامه های ISO9001، CE، RoHS و 3C را برای سیستم مدیریت کیفیت و سیستم حفاظت از محیط زیست را دارا هستند. حرفه های Qiangli Jucai به همراه ماژول P10 پیشگام در صنعت LED، تعدادی اختراع محصول داخلی/خارجی را به دست آوردند.

  شبکه توزیع بازاریابی


  محصولات با کیفیت بالا با تکیه بر یک شبکه توزیع قدرتمند سود را برای میلیون ها مشتری توزیع می کند. "Channerl پادشاه است" یک اصل در طول سالهای فعالیت Qiangli Jucai بود. پس از یک دهه تلاش عمیق در ساخت و توسعه شبکه های توزیع بازارهای مختلف، ما یک شبکه خدمات بازاریابی قدرتمند در صنعت تشکیل داده اند.

   

  ماژول چیانگلی
  ماژول چیانگلی تلویزیون شهری
  ساخت ماژول تلویزیون شهری
  گفتگوی آنلاین
  شروع گفتگو
  خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟