برند هویدو huidu

   

  شرکت فناوری خصوصی شنزن هویدو که در سال 2009 تاسیس شد یک تولید کننده حرفه ای در زمینه سیستم کنترلرنمایشگر های led است. شرکت هویدو تمرکز خود را بر روی تحقیق و توسعه، محصولات و فروش کنترلر نمایشگر های ال سی دی و ال ای دی گذاشته است.

  hoido، یک شرکت ملی در چین با سطح فناوری بالا است و که در زمینه نرم افزار با دو شعبه در شهر شنزن چین فعالیت می کند ، و همچنین این شرکت عنوان افتخاری یکی از ده برند برتر در زمینه صنعت را برای شش سال پیاپی از آن خود کرده است.در حال حاضر این شرکت HUIDU  پنج خط تولید دارد که شامل کارت کنترل تمام رنگی، نمایشگر های ال ای دی، سیستم کنترلی همزمان ، ویدیو پروسسور ، کارت کنترل تک رنگ و تمام رنگ و دستگاه تبلیغات ال سی  دی مادر برد اندروید، همچنین یک نرم افزار کامل اکوسیستم پوشش ابر، موبایل و کامپیوتر، شامل پلتفرم ابری کوچک و خاکستری، کنترل اسکرین APP، پلیر اچ دی، دستگاه اچ دی، اچ دی شو، HD2022 و غیره است.

  huidu.cn
  huidu
  شرکت هویدو
  برند هویدو

  این شرکت در زمینه کارت های کنترل تک رنگ و دو رنگ، فلش USB، کارت کنترل تمام رنگ اتصال خودکار بدون آی پی اصل، اولین پلتفرم تجاری مدیری سرویس های  اینترنتی پیش قدم است، و اولین شرکت هست که موفق شد گواهی سه سطح از، سطح حفاظت، امنیت، اطلاعات اینترنتی را بدست آورد.

  هویدو علاوه بر پیشرو بودن در صنعت کارت کنترل تلویزیون شهری و تابلو های روان و انواع نمایشگر های ال ای دی با تلاش و پیشرفت مدوام و  مداوم سعی بر عبور از مرزها و محدودیت داشته و وارد بازار کار کارت کنترل ال سی دی های اندروید شده است

  Huidu با پیام‌رسانی منحصربه‌فرد موبایل، پیام‌رسانی سازگار با صفحه‌نمایش‌های LED و LCD و کیفیت محصول صنعتی ثابت، به‌سرعت به یک ستاره جدید خیره‌کننده در صنعت مادر برد اندروید تبدیل شده است.

  پس از 13 سال توسعه، Huidu Technology دارای 28 دفتر داخلی و 17 مرکز خدمات فنی در خارج از کشور است. محصولات این شرکت به بیش از 102 کشور و منطقه در سراسر جهان فروخته می شود و فروش سالانه همچنان با نرخ رشد حدود 50 درصد رشد می کند.

  hoido با توانایی مداوم خود در نوآوری بیش از 70 حق نسخه برداری و حق اختراع نرم افزاری از جمله 6 اختراع را به دست آورده است و محصولات آن گواهینامه CCC/CE/FCC/RoHS را دریافت کرده اند.

  در آینده، فناوری هویدو به فرهنگ سازمانی "اول مشتری، اتحاد و کار سخت، نوآوری مستمر، پذیرش تغییر و تلاش برای کمال" پایبند خواهد بود و تبدیل به یک "شرکت فهرست شده مشهوری می شود که با نوآوری و کیفیت با کیفیت برنده می شود". به عنوان هدف بلندمدت خود، و "چشم انداز نه تنها سیاه و سفید است، بلکه همچنین درخشان تر با Huidu" به عنوان چشم انداز شرکت خود را به طور مداوم پیشی گرفته و به جلو.

  برند هویدو
  هویدو
  هویدو
  گفتگوی آنلاین
  شروع گفتگو
  خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟