اجاره تلویزیون شهری

   اجاره تلویزیون شهری

   اجاره ویدیو وال یا اجاره تلویزیون شهری یا القاب دیگر در هر صورت در حال اجاره یک نمایشگر هستیم که به نام های مختلف بیان میشود. حال که فهمیدیم تفاوتی بین اجاره تلویزیون شهری  و اجاره ویدیو وال نیست راحت تر میتوانیم به مزایای اجاره تلویزیون شهری یا اجاره ویدیو وال بپردازیم.

   چرا تلویزیون شهری اجاره کنیم ؟

   ما در عصری قرار دادیم که محتوای بصری بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب می گذارد محتوای بصری چه عکس باشد چه ویدیو نیازمند بستری ست برای نمایش ، از چاپ بنر برای نمایش عکس ها و برای نمایش فیلم و ویدیو از ویدیو پروژکتور استفاده میشود که به مرور زمان تاثیر گذاری خودشون را به دلیل ضعف هایی که داشتند (مخصوصا ویدیو پروژکتور که در نمایش فیلمها محدودیت های فراوانی دارند ) از دست دادند.

   اما تلویزیون شهری دارای محدودیت های ذکر شده نیست و تفاوتی نداره که محتوای شما عکس باشه یا ویدیو، با اجاره تلویزیون شهری شما میتونید محتوای بصری را با هر فرمتی به نمایش بگذارید و دیگر نگران دیده شدن آن نباشید ، شدت نور مناسب، نظر مخاطب را به تلویزین شهری جلب میکند و دیگر به دلیل شدت نور پایین ویدیو پروژکتور مجبور نیستید مراسم خود را در فضایی که نور محیطی کمی داشته باشه برگذار کنید.

   مزیت های اجاره تلویزیون شهری 

   شدت نور بالا حتی در فضای باز 
   سهولت در اجرا و نصب 

   پخش محتوا با کیفیت بالا
   ابعاد نامحدود
   امکان لینک کردن تعداد زیادی تلویزیون در کنار هم

   برای چه مراسماتی باید تلویزیون شهری اجاره کنیم؟

   در هر مراسمی که نیاز به پخش فیلم،عکس یا هر نوع فایل بصری باشد اجاره تلویزیون شهری بهترین گزینه است. در حال حاضر اجاره تلویزیون شهری برای مراسمات مختلف از جمله؛ سمینارها، وبینارها، افتتاحیه ها، ویدیو کنفرانس، مراسمات ودینگ، کنسرت، مسابقات ورزشی، برنامه های تلویزیونی و زنده، مراسمات ملی و مذهبی، مراسمات ارگانی و اداری و بسیاری از مراسمات مختلف دیگر بهترین گزینه به حساب می آید .

   برای اجاره تلویزیون شهری فضای نصب مهم است؟

   اینکه تلویزیون شهری قرار است در چه فضایی نصب شود موضوع بسیار مهمی است . اگر قصد اجاره تلویزیون شهری دارید و میخواهید از آن در یک سالن سر پوشیده یا یک استودیو استفاده کنید باید تلویزیون شهری ایندور یا همان فضای داخل اجاره کنید. همچنین برای اجرای مراسمات در فضای باز باید تلویزیون شهری اوت دور یا تلویزیون شهری فضای خارج اجاره کنید.

   ابعاد تلویزیون شهری مهم است؟

   همانطور که در بالا گفته شد در اجرای تلویزیون شهری ابعاد محدودیتی ندارد، حال چیزی که مهم است نوع مراسم، فضای نصب، و تعداد شرکت کنندگان است که با بررسی تمامی این موارد میتوان ابعادی را پیشنهاد داد.

    

    

    

    

   مدیر ۱۴۰۰/۰۶/۲۶

   نظرات

    موسوی موسوی ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
   سلام شرایط اجاره تلویزیون شهری رو میشه لطف بفرمایید؟ پاسخ
    دیاکو دیاکو ۱۴۰۱/۰۹/۲۷

   سلام دوست عزیز.

   برای اطلاع از شرایط اجاره لطفا از طریق لینک زیر با واحد اجاره تماس بگیرید و خواسته خود را مطرح کنید.

   02128426535 (داخلی 3)


   چقدر خوب شد قالب جدید1 روز قبل
   ها یره روزگار همینه یک روز مییی یه روز میای پاسخ
   چقدر خوب شد قالب جدید1 روز قبل
   ها یره روزگار همینه یک روز مییی یه روز

   پیام خود را بگذارید

   گفتگوی آنلاین
   شروع گفتگو
   خب ما در خدمتیم، چه سوالی دارید؟