تابلو روان LED جایگزین تابلو های تبلیغاتی قدیمی

تابلو روان LED جایگزین تابلو های تبلیغاتی قدیمی


تابلو روان ال ای دی یکی از ابزارهای اصلی و مهم تبلیغات می باشد که به دلیل قابلیت های فراوانی که دارد جایگاه ویژه ای را در صنعت تبلیغات به دست آورده است بسیاری از مراکز تجاری از این نوع محصولات برای تبلیغات خود استفاده می کنند .به طوریکه این روزها تابلو ال ای دی جایگزین بسیار مناسبی برای انواع تابلوهای نئون و فلکسی شده است.

تابلو روان ال ای دی  خود از کنار هم قرار گرفتن بلوک هایی ساخته می شود که به این بلوک ها  ماژول ال ای دی تابلو روان  گفته می شود، ماژول LED از طریق کنترلر برنامه دهی می شوند و برق تابلو نیز به وسیله  منبع تغذیه (پاور تغذیه)  تامین میشود به دلیل این که این بلوک ها قابل تعویض و جایگزینی مجدد هستند ماژول ال ای دی نامیده می شوند چرا که در علم الکترونیک به قطعاتی که قابلیت جدا شدن و پیوند خوردن مجدد را دارند به اصطلاح ماژول می گویند.

نکته قابل توجه در مورد نسل جدیدال ای دی ها این است که دارای زاویه دید ۱۲۰ درجه می باشند. این یعنی شما می توانیدتابلو LED  را از پهلو تا ۱۲۰ درجه نیز مشاهده نمایید و نیاز نیست که حتما از روبرو به تابلو روان  نگاه کرد.

نکات مهم در هنگام خرید تابلو روان  LED :
مهمترین نکته درسفارش تابلو روان ،‌ فروشنده آن است.
به تراکم تابلو توجه کنید زیرا هرچه تعدادال ای دی ها در متر مربع بیشتر باشد کیفیت و وضوح تصویر بهتر است.
به میزان شدت نور تابلو روان دقت کنید . حتما از فروشنده ، نمونه کار نصب شده بخواهید و حتما از صاحب مغازه یا فروشگاه یا مرکز تجاری در مورد صحت ادعای فروشنده ، تحقیق کنید.

چندمورد از مزایای تابلو روان ال ای دی نسبت به نسل قدیمی تر تابلو (تابلو نئون)
1- تنوع رنگی و طراحی متنوع
2- نور بیشتر و خواناتر
3- مصرف برق بسیار پائین تر

دلیل دیگری که تابلو روان را نسبت به نمونه های قدیمی متمایز می کند عمر مفید بالای تابلو روان می باشد که چندین برابر نمونه های مشابه است.
تابلو روان را می توان به دلخواه مصرف کننده به وسیله ی کامپیوتر برنامه ریزی کرد و با استفاده از نرم افزار های مخصوص طراحی متن تابلو روان با قرار دادن تصاویر گرافیکی و متون جذاب , جذابیت آن را دو چندان نمود .
اگر به دنبال خرید 
تابلو روان هستید و اطلاعات کافی ندارید، می توانید با مشاورین دیاکو ال ای دی ارتباط برقرار کنید تا بهترین انتخاب ها را به شما پیشنهاد دهند.

 

 

مدیر ۱۳۹۹/۰۸/۱۷

عنوان جزئیات خبر

توسط ادمین تاریخ

Text

نظرات

پیام خود را بگذارید